نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

اجاره آپارتمان در خیابان بهرود

نتیجه:املاک1تا2از2ملک
مناطق
اجاره ویلایی 350 متری در سعادت آباد بهرود
ویلایی
متر
350متر
خوابه
6 خوابه
ساله
15ساله
بهرود
اجاره0
رهن6,900,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان واحد 120 متری در سعادت آباد
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره آپارتمان واحد 120 متری در سعادت آباد
آپارتمان
متر
120متر
خوابه
2 خوابه
ساله
10ساله
بهرود
اجاره10,000,000
رهن1,000,000,000

رسا

لحظاتیپیش
مشاهده کاملترین آگهی های اجاره آپارتمان در بهرود با قیمت مناسب و آگهی های بروز املاک مثلث

محله بهرود

همانطور که می دانید محله بهرود یکی از بخش های شمالی منطقه 2 تهران است که در مجاورت محله های آسمان، پرواز، فرحزاد و سعادت آباد قرار دارد. در میان تمامی فایل هایی که برای اجاره در آسمان و یا دیگر محله های این منطقه به شما پیشنهاد می شود؛ محله بهرود می تواند یکی از گزینه های مناسب برای شما به شمار آید. اما چرا؟

آب و هوای مطلوب و دلنشین را می توان اولین قدم در این باره دانست، زندگی با اجاره آپارتمان در شهرک بوعلی می تواند به شما علاوه بر آب و هوای مطلوب امنیت بالا را نیز ببخشد. از جمله دلایلی که می توان این محله را برتر دانست، کم بودن ترافیک است. این محله از جمعیت کمتری نسبت به محله های مجاورش برخوردار است و شما را از ترافیک های متعددی که در فرحزاد و یا سعادت آباد مشاهده می کنید محفوظ می دارد.

اجاره آپارتمان در خیابان بهرود

اگر می خواهید یک زندگی زیبا را در یک محیط سرسبز و پاکیزه در کنار تمامی امکانات رفاهی و تفریحی تجربه کنید. یکی از محله هایی که می توانید برای زندگی در تهران در نظر داشته باشید؛ اجاره آپارتمان در سعادت آباد تهران است. اما یکی از محله هایی که می تواند این امکانات را به شما ارائه دهد، محله بهرود تهران است.

بهرود درست یکی از میادینی است که در محله پرواز قراردارد و وجود پارک پرواز در کنار امکانات متعددی که در این مجموعه قرار دارد، خود به تنهایی باعث می شود تا افراد دوست داشته باشند تا واحدی زیبا و با قیمتی مناسب در نزدیکی آن داشته باشند. شما می توانید با اجاره آپارتمان در بهرود به راحتی به این موضوع برسید. چه رهن و اجاره و چه خرید آپارتمان در خیابان بهرود می تواند به شما یک زندگی رویایی و راحت را ببخشد.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.