نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

اجاره آپارتمان در شهرک بوعلی

نتیجه:املاک1تا3از3ملک
مناطق
 اجاره  آپارتمان 65متری تک خواب در سعادت آباد
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره آپارتمان 65متری تک خواب در سعادت آباد
آپارتمان
متر
65متر
خوابه
1 خوابه
ساله
5ساله
بوعلی
اجاره13,000,000
رهن400,000,000

سهیلی

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان 130 متری سه خواب در سعادت اباد،شهرک بوعلی
آپارتمان
متر
130متر
خوابه
3 خوابه
ساله
15ساله
بوعلی
اجاره70,000,000
رهن1,800,000,000

کیانی

لحظاتیپیش
اجاره برج ۱۲۵ متر سه خواب سعادت آباد
برج
متر
125متر
خوابه
3 خوابه
ساله
8ساله
بوعلی
اجاره24,000,000
رهن500,000,000

رشیدی

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان با قیمت مناسب در شهرک بوعلی واقع در منطقه 2 تهران

اجاره آپارتمان در شهرک بوعلی

زندگی در یکی از شهرک های منطقه 2 تهران می تواند یک زندگی ایده آل را به شما ببخشد.شهرک بوعلی یکی از شهرک هایی است که در بخش غربی محله بهرود در منطقه 2 واقع شده و یکی از شهرک هایی است که امکانات متعددی را در خود جای داده است. وجود مرکز خرید بوعلی، مجتمع فرهنگی شهرک بوعلی، نانوایی بوعلی و کافه رستوران بولکی همگی از دسته میزان دسترسی های این محله به شمار می آید.

اگر شما قصد اجاره آپارتمان در بهرود را دارید؛ انتخاب آپارتمان های شهرک بوعلی می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. شما می توانید با اجاره آپارتمان در این منطقه به راحتی به تمامی امکانات دسترسی داشته باشید و از تمامی ترافیک ها و شلوغی هایی که در سعادت آباد و یا شهرک غرب وجود دارد رهایی یابید.

اجاره آپارتمان در شهرک بوعلی سعادت آباد

اما چرا شهرک بوعلی سعادت آباد را برای اجاره ملک در منطقه 2 به شما پیشنهاد می کنیم؟

شهرک بوعلی در ابتدای راه از ترافیک و جمعیت کمتری برخوردار بوده که می تواند شما را علاوه بر رهایی از ترافیک از آلودگی هوایی که در تهران وجود دارد نیز رهایی بخشد. از سمتی دیگر شهرک بوعلی برای اجاره مناسب بوده چرا که به نسبت اجاره آپارتمان در سعادت آباد از قیمت های مناسب تری برخوردارند و شما می توانید با قیمت مناسب اقدام به اجاره آپارتمان در شهرک بوعلی کنید. اجاره آپارتمان در شهرک بوعلی سعادت آباد شما را به محله پرواز و آپارتمان های پرواز سعادت آباد نیز نزدیک تر کرده و شما می توانید از پارک وسیع پرواز نیز دسترسی داشته و از امکاناتی که در این مجموعه قرار دارد استفاده کنید.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.