نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

مشارکت قدرالسهمی در شهرک غرب

نتیجه:1تا1از1ملک
مناطق
شهرک غرب ۴۶ متراز ۳۶۸متر قدرالسهم آماده مشارکت

مشارکت

اکازیون

شهرک غرب ۴۶ متراز ۳۶۸متر قدرالسهم آماده مشارکت
قدرالسهمی
متر
96متر
خوابه
2 خوابه
ساله
20ساله
شهرک غرب تهران
متری13,000,000,000
کل110,000,000,000

فرشاد حجاریان

لحظاتیپیش

شهرک غرب تهران

این منطقه یکی از بخش های بسیار مهمی می باشد که در تهران وجود دارد یکی از دلایلی که این منطقه از جمله نواحی می باشد که از توجه بسیاری برخوردار است این می باشد که این منطقه از جمله نواحی می باشد که در منطقه 2 تهران از ساخت و سازهای بسیاری برخوردار است و این موضوع سبب شده است برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در این منطقه می باشند گزینه بسیار عالی به شمار آید از سوی دیگر امکاناتی که در این منطقه وجود دارد از جمله گزینه هایی می باشد که می توانید برای خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران در نظر بگیرید و این منطقه را برای زندگی انتخاب کنید.

برای خرید و سرمایه گذاری در شهرک غرب تهران یکی از گزینه های بسیار عالی که به شما پیشنهاد می کنیم این است که از املاک مثلث کمک بگیرید. این مجموعه از جمله گزینه هایی می باشد که از فایل های بسیاری برخوردار است.

مشارکت قدرالسهمی

شهرک غرب تهران یکی از گزینه هایی می باشد که می توانید برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران در نظر بگیرید چرا که این منطقه از تعداد ساخت و ساز های بسیاری برخوردار می باشد و  این موضوع سبب می شود تا این ناحیه از جمله نواحی نوسازی باشد که در منطقه 2 تهران وجود دارد.

برای خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران شما می توانید از املاک مثلث کمک بگیرید. این مجموعه می تواند شما را برای داشتن شریک تجاری عالی در حوزه سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت یاری کند از این رو می باشد که این مجموعه را به شما پینشهاد می کنیم تا با مشاوران خبره خود بتوانند شما را در داشتن یک گزینه عالی برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران یاری کند.

جدیدترین اخبار و مقالات
نحوه و مراحل گرفتن سند المثنی ملکی

نحوه و مراحل گرفتن سند المثنی ملکی

اگر شما هم سند اصلی خود را گم کرده اید و می خواهید اقدام به گرفتن سند المثنی کنید؛ در این مقاله به صورت کامل مراحل دریافت سند المثنی را برای شما شرح می دهیم.

سند ملکی وقفی

سند ملکی وقفی

خریدار ملک وقفی، مالک آن نخواهد بود و اجازه رهن، اجاره، ساخت و ساز و فروش ملک وقفی را به صورت مستقل ندارد.

سند ملکی تک برگ

سند ملکی تک برگ

سند تک برگ یکی از انواع اسناد ملکی است و به جهت مزایایی که دارد نسبت به دیگر اسناد، اعتبار بیشتری دارد.

سند مشاع

سند مشاع

برای استعلام سند مشاع میتوانید به سامانه ثبت اسناد و املاک مراجعه نمایید.