نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش برج در شهرک غرب

نتیجه:املاک1تا12از205ملک
مناطق

توانا

لحظاتیپیش
فروش برج پنت هاوس 210 متری 3 خواب در شهرک غرب
برج
متر
210متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
شهرک غرب تهران
متری230,000,000
کل48,300,000,000

هاشمی

لحظاتیپیش
خرید برج ۱۹۰ متری سه خواب در شهرک غرب هرمزان
خرید و فروش

اکازیون

خرید برج ۱۹۰ متری سه خواب در شهرک غرب هرمزان
برج
متر
190متر
خوابه
3 خوابه
ساله
20ساله
هرمزان
متری200,000,000
کل38,000,000,000

منصف

لحظاتیپیش
۱۴۰متر ۲خواب برج شهرک غرب
خرید و فروش

اکازیون

ویژه

۱۴۰متر ۲خواب برج شهرک غرب
برج
متر
140متر
خوابه
2 خوابه
ساله
25ساله
شهرک غرب تهران
متری210,000,000
کل29,400,000,000

منصف

لحظاتیپیش
خرید برج ۱۳۱متر ۲خواب تراس دار شهرک غرب
خرید و فروش

اکازیون

خرید برج ۱۳۱متر ۲خواب تراس دار شهرک غرب
برج
متر
131متر
خوابه
2 خوابه
ساله
20ساله
شهرک غرب تهران
متری205,000,000
کل26,855,000,000

منصف

لحظاتیپیش
فروش برج ۳ خوابه دوبلکس هرمزان شهرک غرب
برج
متر
255متر
خوابه
3 خوابه
ساله
27ساله
هرمزان
متری198,000,000
کل50,490,000,000

مقدم

لحظاتیپیش
فروش برج ۱۹۲ متری برج نگین شهرک غرب
برج
متر
192متر
خوابه
3 خوابه
ساله
20ساله
شهرک غرب تهران
متری296,875,000
کل57,000,000,000

مقدم

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان هرمزان، 90 متری در برج هرمزان شهرک غرب
برج
متر
87متر
خوابه
1 خوابه
ساله
20ساله
هرمزان
متری166,666,666
کل14,499,999,942

مقدم

لحظاتیپیش
فروشبرج130 متری دو خواب در برج شاهگلی شهرک غرب
برج
متر
130متر
خوابه
2 خوابه
ساله
20ساله
شهرک غرب تهران
متری238,461,538
کل30,999,999,940

مقدم

لحظاتیپیش

مقدم

لحظاتیپیش
خرید برج 175متری سه خواب در برج شاه‌گلی شهرک غرب
برج
متر
175متر
خوابه
3 خوابه
ساله
27ساله
شهرک غرب تهران
متری234,000,000
کل40,950,000,000

کریمی

لحظاتیپیش
خرید واحد با قیمت مناسب در برج های شهرک غرب تهران | برج های شهرک غرب | پنت هآوس

خرید برج در تهران

برج های تهران را می توان یکی از نماد های مهم برای یک زندگی مدرن دانست، زندگی در تهران که یک شهر مدرن در ایران به حساب می آید، می تواند با داشتن یک آپارتمان در یکی از برج های تهران می تواند برای شما حس زندگی در یک شهر بزرگ و مدرن را القا کند. از سمتی دیگر اگر شما از دسته افرادی هستید که دوست دارد تا به راحتی به تمامی برج های شهر تهران و واحدهای آن دسترسی داشته باشد، می توانید از املاک مثلث در این حوزه کمک بگیرید. پیشنهاد می کنیم تا برای خرید برج در تهران به سراغ شهرک غرب تهران بروید. این منطقه با داشتن امکانات متعدد در کنار برج های لوکس و تازه ساز می تواند به شما تمامی امکاناتی که از یک برج مدرن می خواهید در دسترس قرار دهد.

خرید برج در شهرک غرب

از سازه های مدرنی که در مدت های اخیر مورد توجه قرار گرفته است برج های عظیم و مدرنی می باشد که ساخت و ساز های آن در تهران بسیار مشاهده می شود. از میان تمامی مناطقی که در تهران قرار دارد منطقه 22 تهران بیشترین آمار ساخت و ساز برج را در خود دارد. این درحالی می باشد که دیگر محله های تهران با مشاهده این روند در این منطقه دست به ساخت و ساز و ساخت برج در مناطق خود زده اند.

از محله هایی که ساخت و سازه در آن ها بالا می باشد شهرک غرب است. همانطور که پیش تر به شما گفتیم تعداد ساخت و سازهایی که در این منطقه رخ می دهد بسیار زیاد بوده و این موضوع سبب شده است تا این منطقه از بخش های نوساز و مدرنی باشد که در تهران قرار دارد. یکی از انواع سازه هایی که در این منطقه بسیار کم می باشد و تعداد آن بسیار نمی باشد برج ها و ویلایی ها می باشد. خرید ویلا در شهرک غرب بسیار کم می باشد چرا که تعداد گزینه های ویلایی در این منطقه بسیار کم است و این موضوع باعث شده تا این منطقه از سوی مردم درخواست بسیاری در حوزه خرید ملک ویلایی نداشته باشد.

در مقابل این نوع از سازه هایی که در این منطقه قرار دارد قیمت برج در شهرک غرب می تواند به دلیل کم بودن تعداد واحد های برج در این منطقه در بسیاری از موارد از قیمت خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران نیز بیشتر باشد به طور کلی برج هایی که در شهرک غرب قرار دارد به نسبت منطقه 22 تهران بسیار نمی باشد. در کنار این موارد برای برخی از برج هایی که نوساز می باشند قیمت بالای واحد معمول می باشد.

خرید واحد در برج های شهرک غرب

بااین حال همچنان برخی از محله هایی که در شهرک غرب تهران قرار دارد از برج ها و سازه های مدرنی برخوردار می باشد. برای نمونه یکی از محله هایی که می توانید برای خرید واحد در شهرک غرب در نظر داشته باشید خیابان هرمزان در شهرک غرب است؛ تمامی برج هایی که در این خیابان قرار دارد در دسته مجتمع مسکونی هرمزان قرار دارند.

سازه های برج از مواردی است که از سمت مشاوران املاک به افرادی توصیه می شود برای افرادی که به دنبال یک واحد مناسب در کنار امکانات مدرن هستند. این نوع از سازه ها را می توان به زوج ها و افرادی که شاغل هستند پیشنهاد کرد چرا که خرید برج در تهران از مزایایی بسیاری برخوردار است. از جمله این موارد می توان به امنیت بالای ساختمان، امکانات مدرن، آسانسور باربری، تراس، امکانات سونا، جکوزی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

برای خرید واحد در برج های شهرک غرب از برج های معروف در این ناحیه می توان به برج های حافظ و سعدی، برج پرسپولیس و برج هرمزان اشاره کرد که می توانید برای خرید واحد و یا رهن و اجاره برج در شهرک غرب در نظر داشته باشید.

پیش فروش آپارتمان در شهرک غرب

شهرک غرب تهران در گذشته در صورت ساخت و ساز حتما ملک را به صورت یکجا به فروش می رساند این موارد سبب شده بود تا قیمت خانه در شهرک غرب تغییر چندانی نداشته باشد؛ اما با بالا رفتن تقاضاها برای خرید برج در این منطقه ساخت و سازهایی که در این منطقه انجام می شد نیز افزایش پیدا کرده و این موضوع سبب شده است که شهرک غرب تهران برای پیش فروش واحد های برجی خود اقدام کند. شما می توانید برای پیش فروش در منطقه 2 تهران و در واحد در شهرک غرب به راحتی از املاکی های معتبر در منطقه 2 تهران درخواست مشاوره رایگان داشته باشید.

پنت هاوس شهرک غرب

یکی از مواردی که در رابطه با منطقه 2 و خرید برج در تهران مهم می باشد این است که برج های بسیار کمی در تهران وجود دارد که از پنت هوس برخوردار باشند، از میان برج های شهرک غرب برج زرافشان، برج زرین، برج ایران زمین و دیگر برج هایی که در این منطقه قرار دارد تعداد محدودی از آن ها پنت هوس را در سازه خود به کار برده اند و بیشتر سازه ها دارای هلی پد و پشت بوم به همراه آلاچیق هایی می باشد که برای اعضای ساختمان تعبیه کرده اند، این موضوع در کنار دیگر موارد باعث می شود تا پنت هوس ها در این منطقه نایاب بوده و محدود باشند. شما می توانید تمامی فایل های مربوط به خرید برج در منطقه 2 تهران را در املاک مثلث مشاهده کنید.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.