نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در سیمای ایران

نتیجه:املاک1تا3از3ملک
مناطق
خرید آپارتمان سیمای ایران ۱۸۰متر یک از چهار
خرید و فروش

اکازیون

خرید آپارتمان سیمای ایران ۱۸۰متر یک از چهار
ویلایی
متر
180متر
خوابه
3 خوابه
ساله
25ساله
سیمای ایران
متری34,000,000,000
کل6,120,000,000,000

راد

لحظاتیپیش
سیمای ایران شهرک غرب ویلایی یک از دو
خرید و فروش

اکازیون

سیمای ایران شهرک غرب ویلایی یک از دو
آپارتمان
متر
330متر
خوابه
4 خوابه
ساله
35ساله
سیمای ایران
متری240,000,000
کل79,200,000,000

بابالو

لحظاتیپیش
 خرید آپارتمان سیمای ایران شهرک غرب147 متری سه خواب
خرید و فروش

اکازیون

خرید آپارتمان سیمای ایران شهرک غرب147 متری سه خواب
آپارتمان
متر
147متر
خوابه
3 خوابه
ساله
25ساله
سیمای ایران
متری122,448,979
کل17,999,999,913

بانی

لحظاتیپیش
خرید ملک و آپارتمان با قیمت معقول در خیابان سیمای ایران شهرک غرب

وقتی به نقشه تهران از بالا نگاه می کنیم خیابانی شبیه کفش در شهرک غرب نظر ما را به خود جلب میکند. پاشنه کفش همان خیابان سیمای ایران است و روی کفش دو بلوار مهم منطقه دو تهران، بلوار فرحزادی و بلوار ایوانک شرقی است. این کفش همان فاز پنج شهرک غرب است. خیابان سیمای ایران انقدر مهم است که توانسته به تنهایی یک فاز از شهرک غرب را در دست داشته باشد.

شما برای دسترسی به فاز چهارم شهرک غرب می توانید از خیابان زرافشان جنوبی به راحتی به فاز چهارم شهرک غرب دسترسی داشته باشید. با رد شدن از این خیابان تفاوت خانه های خیابان زرافشان را به نسبت سازه های سیمای ایران می توانید مشاهده کنید.

امکانات خیابان سیمای ایران

دلیل محبوبیت خیابان سیمای ایران، بوستان ها و پارک هایی است که در این مکان قرار دارد.

به طور کلی امکانات این خیابان معمولی است و بافت فرهنگی خوبی دارد. اما دلیل های بسیار بهتری همانند آب و هوای تمیز و دسترسی های عالی به مهمترین بزرگراه های تهران، از قبیل بزرگراه شهید همت و بزرگراه چمران است که میتواند شما را به راحتی به شمال و جنوب و شرق و غرب تهران متصل نماید.

خرید آپارتمان در خیابان سیمای ایران می‌تواند یکی از گزینه‌های جذاب برای ساکن شدن در منطقه 2 تهران باشد. زندگی در سیمای ایران برای همه، چه افراد مسنی که میخواهند با قدم زدن در خیابان ها و پارک های سیمای ایران چهار، بازنشستگی خود را بگذرانند و گهگاهی تا بوستان پردیسان بروند و چه تازه عروسانی که میخواهند لذت زندگی در یک محله لاکچری و با امنیت را سپری کنند خوشایند است. خیابان زرافشان به دلیل نزدیکی بالا با خیابان سیمای ایران سبب شده است تا حدودی ساختاری شبیه به این خیابان را دارد. اگر به دنبال زندگی در شهرک غرب هستید خرید خانه با قیمتی مناسب در خیابان زرافشان را به شما پیشنهاد می کنیم.

نگاه کلی به سیمای ایران

خیابان سیمای ایران یکی از خیابان های مهم در شهرک غرب است. آشنایی با خیابان سیمای ایران به همراه امکانات

دسترسی های سیمای ایران

دسترسی راحت این خیابان به امکانات و دیگر بخش های شهرک غرب سبب شده است تا این خیابان محبوب باشد. از بخش هایی که به خیابان سیما راه دارد خیابان شجریان جنوبی است. این خیابان با دسترسی آسان به مکان های رفاهی، درمانی، تجاری و آموزشی زیر میتواند یکی از انتخاب های شما برای زندگی باشد.

  • دسترسی های محلی و آزاد آسان همانند متروی میدان صنعت و نزدیکی به ایستگاه اتوبوس و تاکسی پونک
  • دسترسی به پارک هایی همانند پارک سیمای ایران سه و چهار، بوستان آبان، بوستان سیمای ایران، بوستان اقاقیا و بوستان سیما و پیمودن چند دقیقه راه تا بوستان ایوانک شهرک غرب
  • دسترسی چند دقیقه ای تا بوستان بزرگ پردیسان که برای خود عالمی دارد
  • دسترسی به امکانات رفاهی همانند دفتر پستی شهرک غرب، منطقه برق، انواع اتوبار، نزدیکی به سفارت مالزی
  • دسترسی به امکانات تجاری و مراکز خرید همانند مرکز خرید پلاتین و میلاد نور
  • مراکر ورزشی همانند ایکس بادی شهرک غرب
  • دسترسی به امکانات آموزشی همانند دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، هنرستان هوشمند انفورماتیک تهران، دبیرستان پسرانه ابوریحان، دبستان پسرانه سهراب سپهری، مهد کودک زرین
  • دسترسی به امکانات درمانی همانند بیمارستان تخصصی لاله با کادری دلسوز، مرکز درمان نازایی، مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی سالمندان خورشید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و ارمغان مشاور

خرید آپارتمان در سیمای ایران

تمامی امکانات بالا دست به دست هم دادند تا فاز پنج شهرک غرب را به یکی از پر تقاضا ترین محلات برای زندگی تبدیل کند. خرید آپارتمان در سیمای ایران همیشه از فایل آگهی های کمی برخوردار است به همین جهت قیمت خرید و فروش آپارتمان در سیمای ایران همیشه اندکی بالاتر از سایر مناطق منطقه دو می باشد. از این رو برای خرید نیازمند یک متخصص املاک در این منطقه هستید تا با شرایط شما دوست عزیز، ملک مورد نظرتان را بیابد. اما ما مشاوران املاک مثلث اینجاییم تا با جستجوی دقیق و مقایسه قیمت‌ها در مناطق مختلف شهر، به یافتن آپارتمان با قیمت مناسب در خیابان سیمای ایران برای شما برسیم.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.