نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در ونک

نتیجه:املاک1تا1از1ملک
مناطق

سپهر نیلیان

لحظاتیپیش

ونک

میدان ونک تهران یکی از محله هایی میباشد که در منطقه 3 تهران قرار دارد و از جمله محله هایی می باشد که برای سکونت و زندگی از شرایط مناسبی برخوردار می باشد. میدان ونک یکی از میدان های مهم می باشد و از جمله محله هایی می باشد که دارای سازه های متنوع و بسیاری می باشد و این موضوع سبب شده است تا این منطقه یکی از محله های گران قیمت در تهران به شمار می آید.

یکی از خیابان های بسیار مهمی که در منطقه 3 تهران وجود دارد خیابان ولیعصر می باشد، این خیابان از جمله خیابان هایی می باشد که در نزدیکی میدان ونک قرار دارد و این موضوع سبب می شود تا قیمت آپارتمان در ونک با آپارتمان های ولیعصر در رقابت قرار داشته باشند.

خرید آپارتمان در ونک

خرید آپارتمان در ونک تهران میتواند یکی از بهترین روش هایی باشد که با انجام آن می توان یک زندگی لوکس و بسیار عالی در تهران را تجربه کرد. از سوی دیگر خرید آپارتمان در ونک نیازمند هزینه بسیاری می باشد که به این دلیل ، پرداخت آن برای بسیاری از افراد سخت می باشد و این موضوع سبب می شود تا آمار خرید آپارتمان در ونک بسیار پایین باشد.

برای خرید ملک در تهران یکی از محله هایی که به نسبت منطقه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد، شهرک غرب تهران می باشد. شما میتوانید برای خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران از مجموعه مثلث کمک بگیرید این مجموعه یکی از مجموعه های بسیار معتبری می باشد که برای خرید و فروش ملک در منطقه 2 تهران یکی از گزینه های بسیار عالی به شمار می آید.

چرا ونک یکی از محله های گران قیمت تهران است؟
ونک از محله هایی می باشد که دارای سازه های متنوع و بسیاری می باشد و این موضوع سبب شده است تا این منطه یکی از محله های گران قیمت در تهران به شمار می آید.
کدام یک از خیابان های منطقه 3 بسیار مهم میباشد؟
یکی از خیابان های بسیار مهمی که در منطقه 3 تهران وجود دارد خیابان ولیعصر می باشد، این خیابان از جمله خیابان هایی می باشد که در نزدیکی میدان ونک قرار دارد.
خرید آپارتمان در ونک چگونه است؟
خرید آپارتمان در ونک نیازمند هزینه بسیاری می باشد که برای این موضوع پرداخت آن برای بسیاری از افراد سخت می باشد و این موضوع سبب می شود تا آماره خرید آپارتمان در ونک بسیار پایین باشد.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.