صفحه اصلی/وبلاگ/برج های تهران/برج مهیا در خیابان سپهر شهرک غرب تهران

برج مهیا در خیابان سپهر شهرک غرب تهران

برج های تهران۱۴۰۳/۳/۱۱369
برج مهیا در خیابان سپهر شهرک غرب تهران

برج مهیا

برج مهیا سازه ای در شهرک غرب تهران، این برج از سری برج های شهرک غرب تهران شناخته شده است، آدرس برج مهیا در شهرک غرب تهران، خیابان سپهر و خیابان حافظی است که در ادامه قصد معرفی کامل این برج زیبا در شهرک غرب را داریم.

اطلاعات برج مهیا

اطلاعات بسیاری از برج مهیا در دسترس نبوده است و تنها اطلاعات این برج سازنده آن است که مهندس ژفره بوده است و این برج از 11 طبقه چهار واحدی تشکیل شده است.

متراژ برج مهیا

برج مهیا از سازه های نوسازی است که در هر یک از واحد های آن تنها دو خواب وجود دارد و به نسبت دیگر برج های منطقه 2 تهران متراژ های بالای 150 متر ندارد. از متراز های این برج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • 90 متر
  • 95 متر
  • 110 متر
  • 120 متر

امکانات برج مهیا

به نسبت نوساز بودن این سازه از امکانات کمتری برخوردار است، از جمله امکاناتی که می توانید برای این برج در نظر داشت موارد زیر است:

  • پارکینگ
  • انباری
  • آسانسور
  • تراس قابل چیدمان
  • سالن اجتماعات

موقعیت مکانی برج مهیا

این محله در منطقه ۲ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه هاشمی رفسنجانی و خیابان نخلستان، از شرق با بلوار دریا و بلوار پاکنژاد و از جنوب با بلوار دادمان محدود شده است و با محله‌های ‌سعادت آباد، شهرک غرب، ایوانک، دریا، آسمان، پونک مجاورت دارد. این محله در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به اریکه ایرانیان، مرکز خرید آرن، رستوران باکس کلاسیک، رستوران رضا لقمه، رستوران رنسانس، رستوران پدیده شاندیز، رستوران شهربانو، رستوران دریایی عمو جک، مرکز خرید سپهر و رستوران موکو اشاره کرد.

1

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

کریم سلمانی

قیمت متراژ نود و پنج متری چند است؟

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
نحوه و مراحل گرفتن سند المثنی ملکی

نحوه و مراحل گرفتن سند المثنی ملکی

اگر شما هم سند اصلی خود را گم کرده اید و می خواهید اقدام به گرفتن سند المثنی کنید؛ در این مقاله به صورت کامل مراحل دریافت سند المثنی را برای شما شرح می دهیم.

سند ملکی وقفی

سند ملکی وقفی

خریدار ملک وقفی، مالک آن نخواهد بود و اجازه رهن، اجاره، ساخت و ساز و فروش ملک وقفی را به صورت مستقل ندارد.

سند ملکی تک برگ

سند ملکی تک برگ

سند تک برگ یکی از انواع اسناد ملکی است و به جهت مزایایی که دارد نسبت به دیگر اسناد، اعتبار بیشتری دارد.

سند مشاع

سند مشاع

برای استعلام سند مشاع میتوانید به سامانه ثبت اسناد و املاک مراجعه نمایید.

مجوزه های کسب و کار ملکی چیست؟

مجوزه های کسب و کار ملکی چیست؟

هر یک از کسب و کار های دنیا نیازمندی هایی در جهت مجوز دارند که کسب و کار املاک نیز از این مستثنی نیست و شما برای داشتن این بیزینس نیاز به یک سری مجوز دارید که در این بخش آن ها را به شما میگوییم.