صفحه اصلی/وبلاگ/برج های تهران/برج پارسیان در خیابان صرافها سعادت آباد تهران

برج پارسیان در خیابان صرافها سعادت آباد تهران

برج های تهران۱۴۰۲/۱۲/۷403
برج پارسیان در خیابان صرافها سعادت آباد تهران

برج پارسیان

خیابان صرافها یکی از گزینه های زندگی در سعادت آباد تهران به شمار می آید چرا که شما می توانید با خرید آپارتمان در خیابان صرافها به میدان کاج دسترسی داشته باشید و از تمامی امکاناتی که در اطراف این میدان قرار دارد استفاده کنید. برج پارسیان واقع در سعادت آباد، خیابان صرافهای شمالی، کوچه 15 شرقی می باشد.

اطلاعات برج پارسیان

برج پارسیان از دسته سازه هایی است که شخصی ساز بوده و ساخت آن به سال 1382 بر می گردد. این موضوع نشان می دهد که این سازه از دسته مسکونی های قدیم در سعادت آباد به شمار می آید. از دیگر اطلاعاتی که در رابطه با برج پارسیان در اختیار است مساحت زمین بوده که 1000 متر می باشد.

متراژ واحد ها

طبق نقشه سازه برج پارسیان در سعادت آباد شما در این برج تنها می توانید 15 طبقه 3 واحدی را مشاهده کنید، متراژ های برج پارسیان به صورت زیر می باشد.

  • 170 متر(سه خواب)
  • 130 متر(سه خواب)
معرفی برج پارسیان یکی از سازه های قدیمی ساخت در سعادت آباد تهران به شمار می آید.

امکانات برج پارسیان

درست است که سال ساخت این برج به سال 1382 بر میگردد اما با این حال باز هم در زمان خود از دسته سازه هایی بود که در زمان خود از امکانات منحصر به فردی برخوردار بود.از جمله امکانات برج پارسیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارکینگ انباری آسانسور
  • لابی
  • لابی من
  • سالن اجتماعات
  • تراس قابل چیدمان
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی :کولر و موتورخانه مرکزی

موقعیت مکانی برج پارسیان

یکی از ویژگی هایی که در رابطه با برج پارسیان باید در نظر داشت این است که شما با خرید ملک در این برج می توانید دسترسی عالی به اتوبان نیایش و یادگار امام داشته باشید و از سمتی دیگر این برج نزدیک به مراکز رفاهی خدماتی و درمانی و آموزشی نیز است.

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
سند وکالتی چیست؟

سند وکالتی چیست؟

یکی از انواع سند های ملکی که مورد استفاده قرار می گیرد سند ملکی است که این مدل از سند ها به نسبت سند های شش دانگ تفاوت های بسیاری دارد که در این مقاله به نکات مهم درباره سند وکالتی پرداخته ایم.

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازار ملکی یکی از نیازمندی ها برای افرادی است که دراین بازار در حال فعالیت هستند. اگر شما هم در دنیای املاک جایگاهی دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

سرمایه گذاری از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آن ها و دقت به این موارد می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری پرسودتر را در کنار هزینه ای که صرف می کنید به دست آورید.

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق یکی از برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است و این برج از سری برج های مسکونی در سعادت آباد شناخته می شود. برای آشنایی با این برج با املاک مثلث همراه باشید.

برج باران در سعادت آباد

برج باران در سعادت آباد

از دسته سازه هایی که در سعادت آباد واقع شده است و یکی از گزینه های عالی برای سکونت در سعادت آباد شناخته می شود، برج باران می باشد. اگر شما برج باران را نمی شناسید با ما همراه باشید تا این برج را به شما معرفی کنیم.