صفحه اصلی/بلاگ/برج های تهران/برج پارسیان در خیابان صرافها سعادت آباد تهران

برج پارسیان در خیابان صرافها سعادت آباد تهران

برج های تهران۱۴۰۲/۱۲/۷237
برج پارسیان در خیابان صرافها سعادت آباد تهران

برج پارسیان

خیابان صرافها یکی از گزینه های زندگی در سعادت آباد تهران به شمار می آید چرا که شما می توانید با خرید آپارتمان در خیابان صرافها به میدان کاج دسترسی داشته باشید و از تمامی امکاناتی که در اطراف این میدان قرار دارد استفاده کنید. برج پارسیان واقع در سعادت آباد، خیابان صرافهای شمالی، کوچه 15 شرقی می باشد.

اطلاعات برج پارسیان

برج پارسیان از دسته سازه هایی است که شخصی ساز بوده و ساخت آن به سال 1382 بر می گردد. این موضوع نشان می دهد که این سازه از دسته مسکونی های قدیم در سعادت آباد به شمار می آید. از دیگر اطلاعاتی که در رابطه با برج پارسیان در اختیار است مساحت زمین بوده که 1000 متر می باشد.

متراژ واحد ها

طبق نقشه سازه برج پارسیان در سعادت آباد شما در این برج تنها می توانید 15 طبقه 3 واحدی را مشاهده کنید، متراژ های برج پارسیان به صورت زیر می باشد.

  • 170 متر(سه خواب)
  • 130 متر(سه خواب)
معرفی برج پارسیان یکی از سازه های قدیمی ساخت در سعادت آباد تهران به شمار می آید.

امکانات برج پارسیان

درست است که سال ساخت این برج به سال 1382 بر میگردد اما با این حال باز هم در زمان خود از دسته سازه هایی بود که در زمان خود از امکانات منحصر به فردی برخوردار بود.از جمله امکانات برج پارسیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارکینگ انباری آسانسور
  • لابی
  • لابی من
  • سالن اجتماعات
  • تراس قابل چیدمان
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی :کولر و موتورخانه مرکزی

موقعیت مکانی برج پارسیان

یکی از ویژگی هایی که در رابطه با برج پارسیان باید در نظر داشت این است که شما با خرید ملک در این برج می توانید دسترسی عالی به اتوبان نیایش و یادگار امام داشته باشید و از سمتی دیگر این برج نزدیک به مراکز رفاهی خدماتی و درمانی و آموزشی نیز است.

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
برج اسکای در سعادت آباد

برج اسکای در سعادت آباد

از میان برج ها و سازه های مدرنی که در سعادت آباد وجود دارد، امروز می خواهیم درباره برج اسکای یکی از سازه های زیبا و مرتفع در سعادت آباد تهران صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

مرکز خرید میلاد نور

مرکز خرید میلاد نور

یکی از مراکز خریدی که در منطقه 2 تهران واقع شده است و می توانید برای آخر هفته های خود از آن استفاده کنید، مرکز خرید میلاد نور میباشد. این مرکز خرید یکی از گزینه های عالی برای شماست.

برج تیسفون در میدان بهرود سعادت آباد تهران

برج تیسفون در میدان بهرود سعادت آباد تهران

یکی از انواع برج هایی که در سعادت آباد واقع شده است و یکی از گزینه های مناسب برای سکونت در منطقه 2 تهران شناخته می شود برج تیسفون است که در میدان بهرود واقع شده است.

بازار ملکی بعد از عید به چه صورت است؟

بازار ملکی بعد از عید به چه صورت است؟

یکی از بخش هایی که باید به آن بپردازید این است که تغییر های قیمت ملکی بعد از عید به چه صورت است؟ این یکی از عوامل و نکات کلیدی است که باید به آن پرداخته و توجه شود.

مراحل انتقال سند ملک

مراحل انتقال سند ملک

یکی از سخت ترین بخش های معامله های ملکی برای افرادی که آشنایی کامل با مسائل حقوقی ندارند بحث سند زدن است. هنگامی که معامله به مرحله امضای سند می‌رسد، بندهایی وجود دارد که با دقت باید مورد بررسی قرار بگیرد.