صفحه اصلی/وبلاگ/برج های تهران/برج سبز سعادت آباد تهران

برج سبز سعادت آباد تهران

برج های تهران۱۴۰۳/۱/۳۱144
برج سبز سعادت آباد تهران

برج سبز سعات آباد

آشنایی با برج های سعادت آباد سبب می شود تا نام برج سبز را در میان این لیست فراموش نکنیم. برجی زیبا با معماری لوکس که می توان آن را از دسته سازه های به نسبت قدیمی دانست که در این محله ساخته شده است. آدرس دقیق برج سبز بلوار فرهنگ، خیابان پیوند دوم می باشد. با ما همراه باشید تا شناخت کاملی از این برج داشته باشیم.

اطلاعات برج سبز

این برج یکی از گزینه های عالی برای خرید آپارتمان درسعادت آباد است و از جمله اطلاعات که از این برج وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • 12 طبقه (چهار واحدی)
  • شخصی ساز
  • سند تک برگ
  • سال ساخت : 1387

متراژ واحد ها

واحد های این برج زیبا از تنوع متراژی بالایی برخوردار می باشد و شما از دو واحد شمالی و دو واحد جنوبی در هر طبقه برخوردار هستید که هر یک از این واحد ها ویو مخصوص خود را دارند، اما متراژ واحد های این برج به صورت کلی تنوع بالایی نداشته و شما تنها دو متراژ 130 متری ( سه خواب ) و 145 متری (سه خواب ) را می توانید در این برج مشاهده کنید.

امکانات برج سبز

نمی توان از بخش امکانات که یکی از بخش های مهم برای هر برج شناخته می شود به راحتی عبور کرد، برج سبز از دسته سازه هایی است که قدیمی ساخت شناخته می شود ولی با این حال شما می توانید امکانات زیر را به راحتی در این برج مشاهده کنید:

  • لابی مجلل و شیک بازسازی شده
  • لابی من 24 ساعته
  • مشاعات دوربین مداربسته
  • سالن اجتماعات

خرید آپارتمان در برج سبز

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که تمایل خرید و یا مشاهده این برج را دارد می توانید با مجموعه املاک مثلث در این حوزه در تماس باشید. مجموعه ما با ارائه کاملترین فایل ها در حوزه ملک در سعادت آباد و شهرک غرب بهترین گزینه ها را برای خرید، فروش، رهن و یا اجاره به شما پیشنهاد می کند.

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
معرفی میدان صنعت

معرفی میدان صنعت

یکی از میدان های مهمی که در شهرک غرب تهران قرار دارد و از جمله میادین مهم نه تنها در شهرک غرب بلکه در منطقه 2 تهران به شمار می آید، میدان صنعت است. اگر شما با استفاده از مترو به منطقه 2 رفته باشید؛ قطعا این میدان را با مترویش می شناسید.

آشنایی با بلوار پردرخت درختی شهرک غرب تهران

آشنایی با بلوار پردرخت درختی شهرک غرب تهران

خیابان درختی یکی از خیابان هایی که در منطقه 2 تهران و در محله سپهر تهران قرار دارد، این خیابان درختی در واقع یکی از بلوار هایی است که در محله سپهر واقع شده است و به نام بلوار شهید درختی شناخته می شود.

برج ستاره در سعادت آباد تهران

برج ستاره در سعادت آباد تهران

برج ستاره یکی از برج های واقع در سعادت آباد است که می توانید برای سکونت در نظر داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر درباره برج ستاره املاک مثلث می تواند راهنمای شما باشد.

برج نور سعادت آباد تهران

برج نور سعادت آباد تهران

برج نور یکی از سری برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است، این برج یکی از سازه های زیبا در سعادت آباد است که می توانید برای سکونت در نظر داشته باشید.

برج اسکای در سعادت آباد تهران

برج اسکای در سعادت آباد تهران

از میان برج ها و سازه های مدرنی که در سعادت آباد وجود دارد، امروز می خواهیم درباره برج اسکای یکی از سازه های زیبا و مرتفع در سعادت آباد تهران صحبت کنیم. با ما همراه باشید.