صفحه اصلی/بلاگ/برج های تهران/برج ونوس در سعادت آباد تهران

برج ونوس در سعادت آباد تهران

برج های تهران۱۴۰۲/۱۲/۲۰111
برج ونوس در سعادت آباد تهران

موقعیت مکانی برج ونوس

برج ونوس یکی از سازه هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است، این برج در خیابان یکم جمشیدی، خیابان بامداد، بوده است و یکی از برج های سعادت آباد است که می توانید برای زندگی در سعادت آباد در نظر داشته باشید.

برج ونوس سعادت آباد یکی از مجتمع های مسکونی در محله سعادت آباد تهران است که طرفداران زیادی دارد. این برج در سال 1384 بنا شده است و در طول این سالها قسمت های مختلف آن بازسازی و با ابزارهای مدرن به روز شده است. اگر شما هم به دنبال یک خانه در مکانی آرام و مطمئن هستید این مقاله را تا آخر دنبال کنید. دراین مقاله به امکانات مختلف برج ونوس سعادت آباد می پردازیم

اطلاعات برج ونوس

این برج از دسته سازه هایی است که در 18 طبقه چهار واحدی ساخته شده است و سال ساخت این برج به سال 1384 بر میگردد. این سال ساخت نشان می دهد که این برج از دسته سازه های قدیمی و ساخت در سعادت آباد شناخته می شود.

متراژ واحد های برج ونوس

متراژ هایی که می توانید در این برج مشاهده کنید متراژ های زیر می باشد.

  • 124 متر دو خواب
  • 134 متر دو خواب
  • 175 متر سه خواب

امکانات برج ونوس

از دسته امکاناتی که می توانید در برج ونوس مشاهده کنید، امکانات زیر است که به راحتی در این برج در دسترس است. این برج به دلیل قدیمی بودن از دسته سازه هایی است که امکانات لوکس برج های امروزی را در خود ندارد.

  • لابی
  • لابی من
  • سرایداری مقیم
  • فول مشاعات
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی : کولر و شوفاژ

موقعیت مکانی برج ونوس

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند شهرک بوعلی سعادت اباد و کاشت ناخن سعادت آباد و شهرک غرب و کافه بارزیل و بیمارستان فوق تخصصی شهید مدرس و بیمه شعبه ۲۵ قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید مدرس می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد

امتیازات و امکانات مختلف برج ونوس سعادت آباد

مهم ترین ویژگی و شاخصه برج ونوس واقع شدن در محله ی سعادت آباد است که بر میزان طرفداران و قیمت این مجتمع مسکونی تاثیر بسزایی دارد.

سعادت آباد یکی از محله های شمال غرب تهران است که در منطقه 2 واقع شده است. این منطقه از مناطق پرطرفداری است که همواره جمعیت آن رو به افزایش است و قیمت مسکن در این محله گاهی از مناطق شمال تهران نیز بالاتر می رود. اگر شما هم تمایل به خرید واحد در این برج را دارید مجموعه مثلث می تواند مشاور و راهنمای شما در این حوزه باشد.

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
برج اسکای در سعادت آباد

برج اسکای در سعادت آباد

از میان برج ها و سازه های مدرنی که در سعادت آباد وجود دارد، امروز می خواهیم درباره برج اسکای یکی از سازه های زیبا و مرتفع در سعادت آباد تهران صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

مرکز خرید میلاد نور

مرکز خرید میلاد نور

یکی از مراکز خریدی که در منطقه 2 تهران واقع شده است و می توانید برای آخر هفته های خود از آن استفاده کنید، مرکز خرید میلاد نور میباشد. این مرکز خرید یکی از گزینه های عالی برای شماست.

برج تیسفون در میدان بهرود سعادت آباد تهران

برج تیسفون در میدان بهرود سعادت آباد تهران

یکی از انواع برج هایی که در سعادت آباد واقع شده است و یکی از گزینه های مناسب برای سکونت در منطقه 2 تهران شناخته می شود برج تیسفون است که در میدان بهرود واقع شده است.

بازار ملکی بعد از عید به چه صورت است؟

بازار ملکی بعد از عید به چه صورت است؟

یکی از بخش هایی که باید به آن بپردازید این است که تغییر های قیمت ملکی بعد از عید به چه صورت است؟ این یکی از عوامل و نکات کلیدی است که باید به آن پرداخته و توجه شود.

مراحل انتقال سند ملک

مراحل انتقال سند ملک

یکی از سخت ترین بخش های معامله های ملکی برای افرادی که آشنایی کامل با مسائل حقوقی ندارند بحث سند زدن است. هنگامی که معامله به مرحله امضای سند می‌رسد، بندهایی وجود دارد که با دقت باید مورد بررسی قرار بگیرد.