نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش تجاری در فرحزاد

نتیجه:تااز0ملک
مناطق

ملک تجاری در فرحزاد

برای فرحزاد که یکی از  بهترین محیط ها برای آخر هفته ها انتخاب می شود، ملک های تجاری یکی از بهترین موقیعت ها به شمار می آید چرا که این نوع از سازه ها از جمله گزینه هایی می باشد که برای سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران از موقعیت بسیار عالی برخوردار است. از سوی دیگر این مجموعه های تجاری و تفریحی در فرحزاد میتواند آنقدر ارزشمند باشد که از قیمت خرید آپارتمان در شهرک غرب نیز نیازمند هزینه بیشتری باشد.

این موارد از جمله دلایلی می باشد که می سبب شده است تا این ناحیه از جمله نوحی گران قیمت در فرحزاد می باشد. این نکات از جمله دلایلی می باشد که شما خرید ملک های تجاری در فرحزاد را از جمله گزینه های الزامی در دستور کار خود قرار دهید، این محله از نظر قیمتی از قیمت ملک در شهرک غرب نیز در برخی از گزینه های ملکی از قیمت مناسب تری برخوردار است.

خرید ملک تجاری در فرحزاد

خرید ملک های تجاری در فرحزاد را می توانید از مجموعه املاک مثلث درخواست کنید، این مجموعه از جمله مجموعه هایی می باشد که می توانید برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران یکی از گزینه های عالی به شمار می آید چرا که این مجموعه از تعداد بسیاری زیادی فایل برخوردار است و این موضوع یکی از نقاط قوت مجموعه مثلث می باشد.

جدیدترین اخبار و مقالات
سند وکالتی چیست؟

سند وکالتی چیست؟

یکی از انواع سند های ملکی که مورد استفاده قرار می گیرد سند ملکی است که این مدل از سند ها به نسبت سند های شش دانگ تفاوت های بسیاری دارد که در این مقاله به نکات مهم درباره سند وکالتی پرداخته ایم.

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازار ملکی یکی از نیازمندی ها برای افرادی است که دراین بازار در حال فعالیت هستند. اگر شما هم در دنیای املاک جایگاهی دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

سرمایه گذاری از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آن ها و دقت به این موارد می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری پرسودتر را در کنار هزینه ای که صرف می کنید به دست آورید.

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق یکی از برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است و این برج از سری برج های مسکونی در سعادت آباد شناخته می شود. برای آشنایی با این برج با املاک مثلث همراه باشید.