نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در بلوار فرحزادی

نتیجه:املاک1تا5از5ملک
مناطق

بابالو

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 137 متر سه خواب برج سعادت آباد
آپارتمان
متر
137متر
خوابه
3 خوابه
ساله
11ساله
بلوار فرحزادی
متری98,000,000
کل13,426,000,000

بابالو

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 105 متری 2 خوابه نوساز در سعادت آباد
آپارتمان
متر
105متر
خوابه
2 خوابه
ساله
0ساله
بلوار فرحزادی
متری150,000,000
کل15,750,000,000

بابالو

لحظاتیپیش

آقای حجاریان

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 150 متر سه خواب نوساز در شهرک غرب
آپارتمان
متر
150متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
بلوار فرحزادی
متری152,000,000
کل22,800,000,000

بابالو

لحظاتیپیش

خرید آپارتمان در بلوار فرحزادی

بلوار فرحزادی از دسته بلوار هایی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است، اگر نگاهی به نقشه بلوار فرحزادی داشته باشید می بینید که این بلوار از وسعت بالایی برخوردار بوده و از سمت شمالی به میدان کتاب و از بخش جنوبی به میدان صنعت ختم می شود. این موضوع نشان می دهد که بلوار فرحزدای در واقع مرزی است که در میان شهرک غرب و سعادت آباد قرار دارد. در خصوص خرید آپارتمان  در بلوار فرحزادی شما در تمامی مجموعه ها با آگهی های خرید آپارتمان در سعادت آباد و شهرک غرب رو به رو هستید که در املاک مثلث چون به علت کار کردن انحصاری در منطقه 2 به طور کامل یک محله جدا برای آن در نظر گرفته شده است.

قیمت آپارتمان در بلوار فرحزادی شهرک غرب

اگر بخواهیم به قیمت آپارتمان در شهرک غرب بلوار فرحزادی بپردازیم بهتر است این محله را با میانگین های قیمتی در شهرک غرب  مقایسه کنید؛ بلوار فرحزادی در نزدیکی بلوار دادمان واقع شده است و از نظر قیمتی با قیمت خرید آپارتمان در بلوار دادمان برابری می کند، این در حالی است که  قیمت ملکی در بلوار فرحزادی از میانگین قیمتی خرید ملک در شهرک غرب پایین تر می باشد. شما می توانید جدول قیمتی این منطقه را در املاک مثلث مشاهده کنید.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.