نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

اجاره آپارتمان در گل افشان

نتیجه:املاک1تا3از3ملک
مناطق
اجاره آپارتمان ۱۶۰ متر ۳ خواب مسکونی در شهرک غرب گل افشان
آپارتمان
متر
160متر
خوابه
3 خوابه
ساله
25ساله
گل افشان
اجاره40,000,000
رهن500,000,000

فرشاد

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان ۱۰۵ متری ۲ خواب درشهرک غرب گل افشان
آپارتمان
متر
105متر
خوابه
2 خوابه
ساله
17ساله
گل افشان
اجاره20,000,000
رهن600,000,000

رزم دیده

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان 125مترسه خواب در شهرک غرب گل افشان
آپارتمان
متر
125متر
خوابه
3 خوابه
ساله
11ساله
گل افشان
اجاره21,000,000
رهن1,200,000,000

فرشاد

لحظاتیپیش

اجاره آپارتمان در گل افشان

اگر با خیابان گل افشان آشنایی ندارید، بهتر است به سراغ بلوار دادمان بروید. این خیابان درست در انتهای بلوار دادمان واقع شده است و به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است. از سمتی دیگر این خیابان به خیابان سروستان نیز راه دارد؛ اگر شما می خواهید اقدام به اجاره آپارتمان در شهرک غرب کنید؛ می توانیم اجاره آپارتمان در بلوار دادمان و یا گل افشان را به شما پیشنهاد کنیم. چرا که این دو بخش هر دو از دسترسی و موقعیت مناسبی برای زندگی برخوردار هستند.

اگر نگاهی به خیابان گل افشان داشته باشید؛ می بینید که این خیابان تماما با فضای سبز پوشیده شده است و یکی از خیابانهای است که به ایستگاه اتوبوس متعدد راه دارد و از سمتی دیگر وجود مراکز آموزشی متفاوت در این گل افشان شمالی و گل افشان جنوبی هردو سبب می شود تا شمایی که اقدام به اجاره پارتمان در گل افشان کرده اید به راحتی به تمامی این امکانات دسترسی داشته باشید.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.