نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

رهن و اجاره آپارتمان در خیابان گلستان

نتیجه:املاک1تا6از6ملک
مناطق
 شهرک غرب گلستان اجاره برج 200 متری 3 خواب
رهن و اجاره

اکازیون

رامتین کشاورز

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان ۱۳۵ متری دوخواب شهرک غرب گلستان
آپارتمان
متر
135متر
خوابه
2 خوابه
ساله
18ساله
گلستان شمالی و جنوبی
اجاره45,000,000
رهن800,000,000

کریمی

لحظاتیپیش
شهرک غرب گلستان، اجاره آپارتمان ۱۴۰ متری دو خواب
رهن و اجاره

اکازیون

مقدم

لحظاتیپیش

راد

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان 130متری سه خواب در شهرک غرب گلستان
آپارتمان
متر
130متر
خوابه
3 خوابه
ساله
12ساله
گلستان شمالی و جنوبی
اجاره8,000,000
رهن600,000,000

آقای ثابتی

لحظاتیپیش
 اجاره آپارتمان ۱۹۱ متری ۳ خواب در شهرک غرب گلستان
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره آپارتمان ۱۹۱ متری ۳ خواب در شهرک غرب گلستان
آپارتمان
متر
191متر
خوابه
3 خوابه
ساله
12ساله
گلستان شمالی و جنوبی
اجاره60,000,000
رهن1,000,000,000

منصف

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان و خانه با قیمت مناسب و آگهی های بروز اجاره آپارتمان در خیابان گلستان شهرک غرب

اجاره آپارتمان در خیابان گلستان

می خواهید یکی از خیابان لوکس در خیابان شهرک غرب تهران را ببنید. اگر انتخاب شما اجاره خانه در شهرک غرب است؛ یکی از گزینه های پیشنهادی ما به شما اجاره خانه در خیابان گلستان شهرک غرب است. دوست دارید که یکی از زیباترین باغ های تهران را در نزدیک خانه خود داشته باشید و یا مرکز خرید بزرگ و زیبایی را درست در روبه رو ی خانه خود مشاهده کنید؟

همه این ها را می توانید با اجاره آپارتمان و یا خرید آپارتمان درخیابان گلستان به دست آورید. وجود باغ فدک در کنار مرکز خرید مرکز خرید گلستان همگی از جمله امکانات در خیابان گلستان است، شما می‌توانید به یک زندگی همزمان با طبیعت و تمامی مرافق امکانات شهری دست پیدا کنید. اگر می خواهید اقدام به اجاره و یا خرید آپارتمان در شهرک غرب انجام دهید؛ املاک مثلث همراه شماست.

چرا خیابان گلستان گران است؟

چرا خیابان گلستان را یکی از خیابان های لوکس و گران قیمت در شهرک غرب تهران باید در نظر داشته باشیم؟ مگر اجاره خانه گلستان چه  مزیت هایی دارد؟

اگر نگاهی به امکاناتی که در خیابان گلستان قرار دارد می توانید به راحتی متوجه شوید که چرا اجاره خانه در گلستان گران بوده و برتری نسبت به دیگر خیابان ها داشته باشد. اگر شما انتخاب کنید که برای اجاره ملک در شهرک غرب در خیابان گلستان ساکن شوید به راحتی می توانید به امکانات زیر دسترسی داشته باشید.

 • مرکز خرید مهستان
 • بوستان رایان
 • کبابی گلستان
 • کافه سی تی پلاس
 • پژوهش سرای جابربن حیان
 • بوستان شورایاری
 • مجتمع تجاری گلستان

قیمت اجاره آپارتمان در خیابان گلستان

همانطور که می دانید خیابان گلستان از جمله خیابان های گران قیمت در شهرک غرب است که اجاره خانه در خیابان گلستان به نسبت خیابان هایی که در اطراف آن قرار دارد از نظر قیمتی بالاتر است از جمله اجاره آپارتمان در مهستان و یا خیابان هایی که در مجاورت بخش های مختلف خیابان گلستان قرار دارد. می خواهید قیمت اجاره آپارتمان در خیابان گلستان را مشاهده کنید. می توانید برای مشاهده قیمت های اجاره آپارتمان در خیابان گلستان به راحتی از املاک مثلث در این حوزه کمک بگیرید.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.