نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در گلستان شمالی و جنوبی

نتیجه:املاک1تا7از7ملک
مناطق

مقدم

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان 165 متر سه خواب در شهرک غرب گلستان شمالی
خرید و فروش

اکازیون

ویژه

منصف

لحظاتیپیش
شهرک غرب فاز  یک گلستان خرید آپارتمان 168 متری 3خواب
خرید و فروش

اکازیون

شهرک غرب فاز یک گلستان خرید آپارتمان 168 متری 3خواب
آپارتمان
متر
168متر
خوابه
3 خوابه
ساله
27ساله
گلستان شمالی و جنوبی
متری150,000,000
کل25,200,000,000

آرام

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان۱۶۵ در گلستان شمالی شهرک غرب
آپارتمان
متر
165متر
خوابه
3 خوابه
ساله
25ساله
گلستان شمالی و جنوبی
متری169,696,969
کل27,999,999,885

رادان

لحظاتیپیش
شهرک غرب گلستان جنوبی خرید آپارتمان 165متری سه خواب
آپارتمان
متر
165متر
خوابه
3 خوابه
ساله
25ساله
گلستان شمالی و جنوبی
متری163,636,363
کل26,999,999,895

بانی

لحظاتیپیش

رادان

لحظاتیپیش
فازیکم گلستان،۱۵۵متری از ۸واحدی ها
خرید و فروش

اکازیون

فازیکم گلستان،۱۵۵متری از ۸واحدی ها
آپارتمان
متر
155متر
خوابه
3 خوابه
ساله
27ساله
گلستان شمالی و جنوبی
متری85,000,000
کل13,175,000,000

آرام

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان در خیابان گلستان شهرک غرب تهران

خیابان گلستان

خیابان گلستان از جمله خیابان هایی است که در شهرک غرب تهران قرار دارد؛ این خیابان در بخش های جنوبی شهرک غرب واقع شده است و به محله های سپهر، بوستان و فخار مقدم راه دارد. اگر به نقشه مراجعه کنید با یافتن خیابان گلستان می بینید که این خیابان از سمت شمال به خیابان سپهر و از سمت جنوبی به بلوار دادمان راه دارد. اگر نگاهی دقیق تر به نقشه بیندازید با دیدن خیابان گلستان می توانید بلوک بلوک بودن کوچه های این خیابان را مشاهده کنید. این موضوع نشان می دهد که خیابان گلستان شهرک غرب از بخش های تازه ساز و کاملا مهندسی شده می باشد. شما می توانید این مهندسی را در دیگر خیابان های فاز یک شهرک غرب مشاهده کنید.

از سوی دیگر برج ها و سازه هایی که در خیابان گلستان جنوبی و گلستان شمالی و آپارتمان های خیابان ایران زمین، به نسبت دیگر محله هایی که در منطقه 2 تهران قرار دارد نوساز تر و مدرن تر است.

خرید آپارتمان در خیابان گلستان

یکی از خیابان های گران قیمتی که در منطقه 2 تهران قرار دارد خیابان گلستان می باشد که در منطقه 2 تهران وجود دارد. این خیابان دارای برج های بسیاری می باشد و از جمله برج های معروف در این منطقه می توان به برج سینا و یا برج هرمزان اشاره کرد. این گزینه ها از جمله پروژه هایی می‌باشد که می توانید برای خرید برج در شهرک غرب در نظر داشته باشید. دسترسی های بالایی که در خیابان گلستان قرار دارد بسیار می باشد.

برای خرید ملک در هر یک از برج های شهرک غرب تهران می توانید از مجموعه املاکی های منطقه 2 تهران کمک بگیرید. یکی از مجموعه های معتبر در حوزه خرید ملک در منطقه 2 تهران را می توان املاک مثلث دانست.

آپارتمان های خیابان گلستان شمالی و جنوبی

از جمله نکاتی که در رابطه با خرید آپارتمان در  خیابان گلستان مهم می باشد این است که سازه مورد نظر شما در گلستان شمالی قرار دارد و یا جنوبی، قیمت آپارتمان در هر یک از بخش های این خیابان ممکن است متفاوت باشد. از دیگر نکاتی که درباره این منطقه مهم می باشد این است که این خیابان از جمله خیابان های گران قیمتی می باشد که در منطقه 2 تهران و شهرک غرب تهران واقع شده است؛ چرا که این خیابان از جمله نواحی لوکس در شهرک غرب می باشد.

از این رو از خیابان هایی که هم فاز می باشد با این خیابان، خیابان مهستان می باشد. که می توانید گزینه دوم خود برای زندگی در شهرک غرب قرار دهید. خرید واحد مسکونی در مهستان می تواند تا حدودی امکانات مربوط به خیابان گلستان را در اختیار شما قرار دهد.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.