نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش ویلایی در میدان کاج

نتیجه:تااز0ملک
مناطق
قیمت ویلایی در میدان کاج | خرید ویلایی در میدان کاج

خرید خانه ویلایی در تهران

یکی از فاکتورهای مهم برای زندگی برای افرادی که در تهران زندگی می کنند، این است که خانه و ملکی با متراژ بالا داشته باشند. خرید خانه ویلایی در منطقه های شمالی تهران یکی از گزینه هایی می باشد که می تواند شما را از هیاهوی تهران دور کند. یکی از قیمت مناسبترین خانه های ویلایی در تهران را می توانید در محله های پایین تر در تهران پیدا کنید. قیمت خانه ویلایی در منطقه 2 تهران بسیار بالا می باشد و برای خرید خانه ویلایی در تهران منطقه 2 یکی از محله هایی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم میدان کاج می باشد.

قیمت ویلایی در میدان کاج به نسبت قیمت خانه ویلایی در سعادت آباد بسیار گران تر می باشد و از این رو می باشد که بسیاری از افراد به سراغ اجاره ویلایی در میدان کاج می باشند.

خرید و فروش ملک در میدان کاج

میدان کاج، از میدان هایی می باشد که در منطقه 2 تهران قرار دارد و یکی از بهترین گزینه هایی میباشد که می توانیم برای خرید به شما پیشنهاد دهیم. این میدان یکی از بهترین موقعیت مکانی ها را در منطقه 2 تهران داشته و یکی از گزینه هایی می باشد که می توانید برای خرید، رهن و یا اجاره در نظر بگیرید.

این میدان از دسترسی بسیار عالی برخوردار است و در تقاطع خیابان سرو و سعادت آباد قرار دارد، از این رو می باشد که قیمت آپارتمان در میدان کاج بسیار بالا می باشد. خرید ملک در میدان کاج بسیار سخت می باشد چرا که قیمت ملک در میدان کاج بسیار بالا می باشد. برای خرید ملک در میدان کاج می توانید با املاک مثلث تماس بگیرید.

خرید و فروش ویلایی در میدان کاج

خرید ملک ویلایی در میدان کاج یکی از گزینه هایی می باشد که به سختی پیدا می شود چرا که بیشتر ملک هایی که در این منطقه قرار دارد به صورت آپارتمان می باشد و گزینه های ویلایی به سختی در این منطقه مشاهده می شود، این محله به نسبت دیگر بخش های منطقه 2 ممکن است از نظر قیمتی متفاوت باشد. برای نمونه خرید ویلایی در میدان کاج ممکن است از قیمت آپارتمان چند سال ساخت در شهرک غرب کمتر باشد.

به طور کلی ملک های ویلایی به دلیل بالا بودن متراژ از قیمت بالایی برخوردار هستند همین موضوع سبب می شود تا تعداد درخواست ها در این حوزه بسیار کم باشد و این گونه ملک ها به طور کلی در تهران بسیار نایاب به شمار آیند. شما می توانید تمامی ملک هایی که در میدان کاج قرار دارد را در مجموعه املاک مثلث مشاهده کنید.

جدیدترین اخبار و مقالات
نحوه و مراحل گرفتن سند المثنی ملکی

نحوه و مراحل گرفتن سند المثنی ملکی

اگر شما هم سند اصلی خود را گم کرده اید و می خواهید اقدام به گرفتن سند المثنی کنید؛ در این مقاله به صورت کامل مراحل دریافت سند المثنی را برای شما شرح می دهیم.

سند ملکی وقفی

سند ملکی وقفی

خریدار ملک وقفی، مالک آن نخواهد بود و اجازه رهن، اجاره، ساخت و ساز و فروش ملک وقفی را به صورت مستقل ندارد.

سند ملکی تک برگ

سند ملکی تک برگ

سند تک برگ یکی از انواع اسناد ملکی است و به جهت مزایایی که دارد نسبت به دیگر اسناد، اعتبار بیشتری دارد.

سند مشاع

سند مشاع

برای استعلام سند مشاع میتوانید به سامانه ثبت اسناد و املاک مراجعه نمایید.