نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در مرزداران

نتیجه:1تا1از1ملک
مناطق
فروش آپارتمان 175 متر سه خواب منطقه دو

خرید و فروش

اکازیون

فروش آپارتمان 175 متر سه خواب منطقه دو
آپارتمان
متر
175متر
خوابه
3 خوابه
ساله
5ساله
مرزداران
متری110,000,000
کل19,250,000,000

باقر بیرامی

لحظاتیپیش

خرید آپارتمان در مرزداران

مرزداران یکی از محله های لوکس و اصیل نشینی است که در منطقه 2 تهران قرار دارد و یکی از مناسب ترین گزینه ها برای زندگی در تهران است، اما چرا خرید آپارتمان در مرزداران را به شما پیشنهاد می کنیم؟

اگر به مرزداران رفته باشید این محله از بخش های شمالی در منطقه 2 تهران بوده و از چهار جهت به محله های منطقه 2 تهران راه داشته ولی یکی از ویژگی های محله مرزداران این است که شما می توانید به بوستان نهج البلاغه نیز دسترسی داشته باشید و میزان فضای سبز در این محله به نسبت بالا است. از سوی دیگر این محله به نسبت قیمت ملک در شهرک غرب از قیمت های مناسب تری برخوردار است. اگر شما هم تمایل دارید آگهی های کامل خرید آپارتمان در مرزداران را مشاهده کنید؛ مجموعه مثلث همراه شماست تا بهترین گزینه را به شما ارائه دهد.

جدیدترین اخبار و مقالات
سند وکالتی چیست؟

سند وکالتی چیست؟

یکی از انواع سند های ملکی که مورد استفاده قرار می گیرد سند ملکی است که این مدل از سند ها به نسبت سند های شش دانگ تفاوت های بسیاری دارد که در این مقاله به نکات مهم درباره سند وکالتی پرداخته ایم.

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازار ملکی یکی از نیازمندی ها برای افرادی است که دراین بازار در حال فعالیت هستند. اگر شما هم در دنیای املاک جایگاهی دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

سرمایه گذاری از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آن ها و دقت به این موارد می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری پرسودتر را در کنار هزینه ای که صرف می کنید به دست آورید.

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق یکی از برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است و این برج از سری برج های مسکونی در سعادت آباد شناخته می شود. برای آشنایی با این برج با املاک مثلث همراه باشید.