نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

رهن و اجاره آپارتمان در نیاوران

نتیجه:تااز0ملک
مناطق

اجاره آپارتمان در نیاوران

تمامی ما نیاوران را به عنوان یکی از محله های لوکس و گران قیمت در تهران می شناسیم. نیاوران یکی از محله هایی است که در از نظر قیمت های ملکی از بیشتر محله های منطقه 1 تهران پیشی گرفته است و از سمتی دیگر محله ای قدیمی و اصیل در تهران شناخته شده است. اما بهترین بخش های نیاوران برای اجاره کدام خیابان ها شناخته شده است؟

از دسته خیابان های شناخته شده در نیاوران که می توانید برای سکونت در نیاوران در نظر داشته باشید، خیابان جمال آباد، خیابان مژده بوده که از دسته خیابان های لوکس در نیاوارن شناخته شده است. اگر تمایل به اجاره ملک در منطقه 2 و 1 تهران را دارید می توانید با املاک مثلث در تماس باشید.

جدیدترین اخبار و مقالات
سند وکالتی چیست؟

سند وکالتی چیست؟

یکی از انواع سند های ملکی که مورد استفاده قرار می گیرد سند ملکی است که این مدل از سند ها به نسبت سند های شش دانگ تفاوت های بسیاری دارد که در این مقاله به نکات مهم درباره سند وکالتی پرداخته ایم.

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازار ملکی یکی از نیازمندی ها برای افرادی است که دراین بازار در حال فعالیت هستند. اگر شما هم در دنیای املاک جایگاهی دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

سرمایه گذاری از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آن ها و دقت به این موارد می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری پرسودتر را در کنار هزینه ای که صرف می کنید به دست آورید.

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق یکی از برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است و این برج از سری برج های مسکونی در سعادت آباد شناخته می شود. برای آشنایی با این برج با املاک مثلث همراه باشید.