نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در نیاوران

نتیجه:1تا2از2ملک
مناطق
فروش آپارتمان 170 متر سه خواب نیاوران

خرید و فروش

اکازیون

فروش آپارتمان 170 متر سه خواب نیاوران
آپارتمان
متر
170متر
خوابه
3 خوابه
ساله
13ساله
نیاوران
متری200,000,000
کل34,000,000,000

باقر بیرامی

لحظاتیپیش
فروش 250 متر چهار خواب فول مشاعات منطقه یک نیاوران تهران

خرید و فروش

اکازیون

فروش 250 متر چهار خواب فول مشاعات منطقه یک نیاوران تهران
آپارتمان
متر
250متر
خوابه
4 خوابه
ساله
4ساله
نیاوران
متری250,000,000
کل62,500,000,000

باقر بیرامی

لحظاتیپیش

نیاوران

یکی از محله هایی که برای سکونت بسیار عالی می باشد محله نیاوران تهران می باشد، این منطقه یکی از محله هایی می باشد که در منطقه 1 تهران قرار دارد و از جمله گزینه هایی میباشد که می توانید برای خرید و زندگی در منطقه 1 تهران در نظر داشته باشید. از سوی دیگر یکی از دلایلی که این منطقه بسیار معروف می باشد این است که از آب و هوای بسیار عالی برخوردار است و این موضوع سبب می شود تا این منطقه از جمله نواحی به شمار آید که درخواست های بسیاری در حوزه خرید ملک داشته باشد.

از سوی دیگر یکی از دلایلی که نیاوران تهران از جمله محله هایی میباشد که خرید و فروش ملک در آن کم می باشد این است که این منطقه از جمله محله های گران قیمتی میباشد که در تهران وجود دارد و همین موارد سبب شده است تا این منطقه از جمله نواحی لوکس در تهران به شمار آید، این محله در دسته گران قیمت ترین محله های تهران بوده و حتی خانه های قدیمی و چند سال ساخت آن نیز از قیمت آپارتمان در شهرک غرب پیشی گرفته است.

خرید آپارتمان در نیاوران

برای خرید آپارتمان در نیاوران یکی از مجموعه های بسیار معتبری که می توانید برای خرید ملک و سپردن ملک به آن اشاره کنیم املاک مثلث می باشد. این مجموعه از جمله مجموعه های بسیار بزرگ ومعتبری می باشد که در تهران وجود دارد، از سوی دیگر تعداد فایل هایی که در این مجموعه قرار دارد بسیار زیاد می باشد و این موضوع سبب می شود تا برای خرید ملک در منطقه 2 و 1 تهران شما گزینه های بسیاری را در دست داشته باشید.خرید آپارتمان در نیاوران تهران را می توانید با مجموعه مثلث تجربه کنید.

به چه دلیل محله نیاوران بسیار معروف است؟
یکی از دلایلی که این منطقه بسیار معروف می باشد این است که از آب و هوای بسیار عالی برخوردار است.
چرا خرید و فروش در نیاوران کم است؟
یکی از دلایلی که نیاوران تهران از جمله محله هایی میباشد که خرید و فروش ملک در آن کم می باشد این است که این منطقه از جمله محله های گران قیمتی میباشد که در تهران وجود دارد .
یکی از مجموعه های معتبر برای خرید و فروش آپارتمان در نیاوران کدام است؟
برای خرید آپارتمان در نیاوران یکی از مجموعه های بسیار معتبری که می توانید برای خرید و سپردن ملک به آن اشاره کنیم املاک مثلث می باشد.
جدیدترین اخبار و مقالات
سند وکالتی چیست؟

سند وکالتی چیست؟

یکی از انواع سند های ملکی که مورد استفاده قرار می گیرد سند ملکی است که این مدل از سند ها به نسبت سند های شش دانگ تفاوت های بسیاری دارد که در این مقاله به نکات مهم درباره سند وکالتی پرداخته ایم.

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازار ملکی یکی از نیازمندی ها برای افرادی است که دراین بازار در حال فعالیت هستند. اگر شما هم در دنیای املاک جایگاهی دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

سرمایه گذاری از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آن ها و دقت به این موارد می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری پرسودتر را در کنار هزینه ای که صرف می کنید به دست آورید.

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق یکی از برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است و این برج از سری برج های مسکونی در سعادت آباد شناخته می شود. برای آشنایی با این برج با املاک مثلث همراه باشید.