نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در نیاوران

نتیجه:املاک1تا4از4ملک
مناطق
فروش آپارتمان 200 متری سه خواب در خیابان نیاوران
آپارتمان
متر
200متر
خوابه
3 خوابه
ساله
7ساله
نیاوران
متری200,000,000
کل40,000,000,000

بابالو

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 56 متری یک خواب در نیاوران
خرید و فروش

اکازیون

فروش آپارتمان 56 متری یک خواب در نیاوران
آپارتمان
متر
56متر
خوابه
11 خوابه
ساله
20ساله
نیاوران
متری72,000,000
کل4,032,000,000

گرجی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 170 متر سه خواب نیاوران
آپارتمان
متر
170متر
خوابه
3 خوابه
ساله
13ساله
نیاوران
متری200,000,000
کل34,000,000,000

بابالو

لحظاتیپیش
فروش 250 متر چهار خواب فول مشاعات منطقه یک نیاوران تهران
آپارتمان
متر
250متر
خوابه
4 خوابه
ساله
4ساله
نیاوران
متری250,000,000
کل62,500,000,000

بابالو

لحظاتیپیش

نیاوران

یکی از محله هایی که برای سکونت بسیار عالی می باشد محله نیاوران تهران می باشد، این منطقه یکی از محله هایی می باشد که در منطقه 1 تهران قرار دارد و از جمله گزینه هایی میباشد که می توانید برای خرید و زندگی در منطقه 1 تهران در نظر داشته باشید. از سوی دیگر یکی از دلایلی که این منطقه بسیار معروف می باشد این است که از آب و هوای بسیار عالی برخوردار است و این موضوع سبب می شود تا این منطقه از جمله نواحی به شمار آید که درخواست های بسیاری در حوزه خرید ملک داشته باشد.

از سوی دیگر یکی از دلایلی که نیاوران تهران از جمله محله هایی میباشد که خرید و فروش ملک در آن کم می باشد این است که این منطقه از جمله محله های گران قیمتی میباشد که در تهران وجود دارد و همین موارد سبب شده است تا این منطقه از جمله نواحی لوکس در تهران به شمار آید.

خرید آپارتمان در نیاوران

برای خرید آپارتمان در نیاوران یکی از مجموعه های بسیار معتبری که می توانید برای خرید ملک و سپردن ملک به آن اشاره کنیم املاک مثلث می باشد. این مجموعه از جمله مجموعه های بسیار بزرگ ومعتبری می باشد که در تهران وجود دارد، از سوی دیگر تعداد فایل هایی که در این مجموعه قرار دارد بسیار زیاد می باشد و این موضوع سبب می شود تا برای خرید ملک در منطقه 2 و 1 تهران شما گزینه های بسیاری را در دست داشته باشید.خرید آپارتمان در نیاوران تهران را می توانید با مجموعه مثلث تجربه کنید.

به چه دلیل محله نیاوران بسیار معروف است؟
یکی از دلایلی که این منطقه بسیار معروف می باشد این است که از آب و هوای بسیار عالی برخوردار است.
چرا خرید و فروش در نیاوران کم است؟
یکی از دلایلی که نیاوران تهران از جمله محله هایی میباشد که خرید و فروش ملک در آن کم می باشد این است که این منطقه از جمله محله های گران قیمتی میباشد که در تهران وجود دارد .
یکی از مجموعه های معتبر برای خرید و فروش آپارتمان در نیاوران کدام است؟
برای خرید آپارتمان در نیاوران یکی از مجموعه های بسیار معتبری که می توانید برای خرید و سپردن ملک به آن اشاره کنیم املاک مثلث می باشد.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.