نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

اجاره آپارتمان در پیروزان

نتیجه:املاک1تا1از1ملک
مناطق
 اجاره آپارتمان 180 متری ۳ خواب در شهرک غرب پیروزان
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره آپارتمان 180 متری ۳ خواب در شهرک غرب پیروزان
آپارتمان
متر
180متر
خوابه
3 خوابه
ساله
30ساله
پیروزان
اجاره30,000,000
رهن1,500,000,000

مجد

لحظاتیپیش

اجاره آپارتمان در پیروزان

خیابان پیروازن یکی از خیابان های به نسبت طویلی است که به واسطه خیابان هرمزان از هم گسسته شده و به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است. خیابان هرمزان را بیشتر به نام برج هرمزان می شناسید. اگر می خواهید اقدام به اجاره آپارتمان در برج هرمزان انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما قبل از هر اقدامی آپارتمان های پیروزان را نیز مشاهده کنید. یکی از ویژگی های بارزی که در خیابان پیروزان وجود دارد، مجتمع های مسکونی مدرن و لوکسی است که در خیابان پیروزان وجود دارد.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.