نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان مسکونی در پونک

نتیجه:املاک1تا2از2ملک
مناطق
80 متر 2 خوابه دو واحدی نوساز در جنت آباد
آپارتمان
متر
80متر
خوابه
2 خوابه
ساله
0ساله
پونک
متری150,000,000
کل12,000,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
 خرید آپارتمان 86 متر 2 خوابه فول امکانات جنت آباد مرکزی
خرید و فروش

اکازیون

خرید آپارتمان 86 متر 2 خوابه فول امکانات جنت آباد مرکزی
آپارتمان
متر
86متر
خوابه
2 خوابه
ساله
1ساله
پونک
متری170,000,000
کل14,620,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
جهت خرید پونک منطقه 2 می توانید به املاک مثلث برای جدید ترین آگهی های خرید اپارتمان در پونک تهران مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در پونک

محله پونک یکی از محله های منطقه 2 تهران که برای زندگی از رتبه و امتیاز ممتازی برخوردار است، خرید خانه در پونک یکی از المان هایی است که به شما راحتی و آسایش را می بخشد. آپارتمان های پونک از سازه های تازه سازی است که باعث شده تا قیمت خانه در پونک از میانگین قیمت خرید آپارتمان پونک تهران از 150 میلیون تومان فراتر رفته باشد.

از سوی دیگر یکی از ویژگی های بارزی که سبب می شود تا شما با خرید ملک در پونک به دست آورید، این است که آب و هوای به دور از آلودگی را به دلیل داشتن پارک نهج البلاغه در نزدیکی به دست آورید. برای خرید و زندگی در این منطقه یکی از مجموعه های املاکی که می توانید در نظر داشته باشید مجموعه املاک مثلث می باشد که می توانید برای خرید آپارتمان در منطقه 2 تهران به آن مراجعه کنید.

خرید آپارتمان در پونک

خرید آپارتمان در کنار رهن و اجاره آپارتمان در پونک یکی از گزینه هایی می باشد که میتوانید برای خرید ملک در نظر داشته باشید چرا که این منطقه از نظر قیمتی از دیگر مناطق تهران بسیار بهتر و مناسب تر می باشد و این موضوع سبب شده است تا این منطقه برای خرید ملک درخواست های بسیاری داشته باشد.

قیمت خرید آپارتمان در پونک به نسبت خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران از قیمت های به نسبت برابری برخوردار می باشد و این موضوع سبب می شود تا برای خرید ملک در منطقه 2 تهران این دو منطقه در حال رقابت باشند.

منطقه پونک از نظر قیمت چگونه است ؟
این منطقه از نظر قیمتی از دیگر مناطق تهران بسیار بهتر و مناسب تر می باشد و این موضوع سبب شده است تا این منطقه برای خرید ملک درخواست های بسیاری داشته باشد.
قیمت آپارتمان در پونک نسبت به شهرک غرب چگونه است؟
قیمت خرید آپارتمان در پونک به نسبت خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران از قیمت های به نسبت برابری برخوردار می باشد.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.