نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان مسکونی در پونک

نتیجه:1تا2از2ملک
مناطق
 خرید آپارتمان 86 متر 2 خوابه فول امکانات جنت آباد مرکزی

خرید و فروش

اکازیون

خرید آپارتمان 86 متر 2 خوابه فول امکانات جنت آباد مرکزی
آپارتمان
متر
86متر
خوابه
2 خوابه
ساله
1ساله
پونک
متری170,000,000
کل14,620,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
80 متر 2 خوابه دو واحدی نوساز  در جنت آباد

خرید و فروش

اکازیون

80 متر 2 خوابه دو واحدی نوساز در جنت آباد
آپارتمان
متر
80متر
خوابه
2 خوابه
ساله
0ساله
پونک
متری150,000,000
کل12,000,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
جهت خرید پونک منطقه 2 می توانید به املاک مثلث برای جدید ترین آگهی های خرید اپارتمان در پونک تهران مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در پونک

محله پونک یکی از محله های منطقه 2 تهران که برای زندگی از رتبه و امتیاز ممتازی برخوردار است، خرید خانه در پونک یکی از المان هایی است که به شما راحتی و آسایش را می بخشد. آپارتمان های پونک از سازه های تازه سازی است که باعث شده تا قیمت خانه در پونک از میانگین قیمت خرید آپارتمان پونک تهران از 150 میلیون تومان فراتر رفته باشد.

از سوی دیگر یکی از ویژگی های بارزی که سبب می شود تا شما با خرید ملک در پونک به دست آورید، این است که آب و هوای به دور از آلودگی را به دلیل داشتن پارک نهج البلاغه در نزدیکی به دست آورید. برای خرید و زندگی در این منطقه یکی از مجموعه های املاکی که می توانید در نظر داشته باشید مجموعه املاک مثلث شهرک غرب می باشد که می توانید برای خرید آپارتمان در منطقه 2 تهران به آن مراجعه کنید.

خرید آپارتمان در پونک

خرید آپارتمان در کنار رهن و اجاره آپارتمان در پونک یکی از گزینه هایی می باشد که میتوانید برای خرید ملک در نظر داشته باشید چرا که این منطقه از نظر قیمتی از دیگر مناطق تهران بسیار بهتر و مناسب تر می باشد و این موضوع سبب شده است تا این منطقه برای خرید ملک درخواست های بسیاری داشته باشد.

قیمت خرید آپارتمان در پونک به نسبت خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران از قیمت های به نسبت برابری برخوردار می باشد و این موضوع سبب می شود تا برای خرید ملک در منطقه 2 تهران این دو منطقه در حال رقابت باشند.

منطقه پونک از نظر قیمت چگونه است ؟
این منطقه از نظر قیمتی از دیگر مناطق تهران بسیار بهتر و مناسب تر می باشد و این موضوع سبب شده است تا این منطقه برای خرید ملک درخواست های بسیاری داشته باشد.
قیمت آپارتمان در پونک نسبت به شهرک غرب چگونه است؟
قیمت خرید آپارتمان در پونک به نسبت خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران از قیمت های به نسبت برابری برخوردار می باشد.
جدیدترین اخبار و مقالات
سند وکالتی چیست؟

سند وکالتی چیست؟

یکی از انواع سند های ملکی که مورد استفاده قرار می گیرد سند ملکی است که این مدل از سند ها به نسبت سند های شش دانگ تفاوت های بسیاری دارد که در این مقاله به نکات مهم درباره سند وکالتی پرداخته ایم.

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازار ملکی یکی از نیازمندی ها برای افرادی است که دراین بازار در حال فعالیت هستند. اگر شما هم در دنیای املاک جایگاهی دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

سرمایه گذاری از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آن ها و دقت به این موارد می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری پرسودتر را در کنار هزینه ای که صرف می کنید به دست آورید.

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق یکی از برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است و این برج از سری برج های مسکونی در سعادت آباد شناخته می شود. برای آشنایی با این برج با املاک مثلث همراه باشید.