نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

رهن و اجاره برج در سعادت آباد

نتیجه:املاک1تا12از87ملک
مناطق
اجاره برج 115 متری 2خواب در سعادت آباد باغ بهشت
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره برج 115 متری 2خواب در سعادت آباد باغ بهشت
برج
متر
115متر
خوابه
2 خوابه
ساله
2ساله
سعادت آباد تهران
اجاره50,000,000
رهن500,000,000

زند

لحظاتیپیش

کیانی

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان 153 متر سعادت آباد ۲ پارکینگ
برج
متر
153متر
خوابه
3 خوابه
ساله
10ساله
سعادت آباد تهران
اجاره45,000,000
رهن500,000,000

رشیدی

لحظاتیپیش
اجاره برج سعادت اباد طاهرخانی150متری
برج
متر
0متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
سعادت آباد تهران
اجاره0
رهن3,500,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
 اجاره برج باغ ۱۵۰ متری ۳ خواب در سعادت آباد
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره برج باغ ۱۵۰ متری ۳ خواب در سعادت آباد
برج
متر
150متر
خوابه
3 خوابه
ساله
4ساله
سرو غربی و سرو شرقی
اجاره50,000,000
رهن1,000,000,000

شکرایی

لحظاتیپیش

قنبری

لحظاتیپیش
فروش برج ۱۴۵ متر /ویو بدون مشرف / سعادت اباد
برج
متر
145متر
خوابه
3 خوابه
ساله
10ساله
سعادت آباد تهران
اجاره100,000
رهن2,000,000,000

زند

لحظاتیپیش
اجاره برج 130 متری سه خواب در سعادت آباد باغ بهشت
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره برج 130 متری سه خواب در سعادت آباد باغ بهشت
برج
متر
130متر
خوابه
3 خوابه
ساله
2ساله
سعادت آباد تهران
اجاره55,000,000
رهن1,000,000,000

زند

لحظاتیپیش
 اجاره برج ۲۰۵ متری 3 خواب در شهرک غرب برج های هرمزان
رهن و اجاره

اکازیون

شایسته

لحظاتیپیش

مجد

لحظاتیپیش
 اجاره برج 100متری دو خواب در سعادت آباد باغ بهشت
رهن و اجاره

اکازیون

مجد

لحظاتیپیش

رضایی

لحظاتیپیش
رهن و اجاره برج در سعادت آباد | اجاره برج سعادت آباد

برج های مدرن در سعادت آباد تهران

برج ها سازه هایی که بلند و فراتر از زمین ساخته شده اند، برج ها سازه هایی هستند که در کنار مدرن بودن یکی از نماد های قدرت و عظمت نیز به شمار می آیند.

زندگی در این سازه ها به افراد علاوه بر احساس راحتی یک زندگی نوین را هدیه می‌دهد شما را به طور کلی وارد یک دنیای مدرن می کند. شما با زندگی در یکی از واحد های برجی در تهران می‌توانید، از یک محیط گرم و آرام پس از یک روز طولانی لذت ببرید. اما حالاکدام محله می تواند گزینه مناسبی برای خرید برج در تهران باشد؟

در میان تمامی محله هایی که در تهران قرار دارند سعادت آباد از محله هایی است که تعداد برج های آن به نسبت دیگر محله ها کمتر است؛ به طور کلی ساخت و ساز و برج سازی در سعادت آباد به تازگی آغاز شده است و تنوع برج های آن به نسبت محله های مجاور کمتر است. سعادت آباد که یکی دیگر از محله های واقع شده در منطقه 2 تهران است، می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی که به دنبال خرید واحد در تهران هستند به شمار می آید؛ از سمتی دیگر خرید برج در سعادت آباد می تواند یک زندگی لوکس را به شما ببخشد.

برخلاف تصور برخی از افراد که معتقدند، اجاره نشینی گزینه خوبی برای زندگی به شمار نمی آید باید گفت که با‌توجه به شرایط حال حاضر اجاره نشینی آنقدر هم بد نبوده و دارای مزایای بسیاری است، برای نمونه از مزایای اجاره نشینی می‌توان به هزینه کمتر برای زندگی، داشتن خاصیت انعطاف پذیری و جابه جایی راحت اشاره کرد. برای اجاره آپارتمان در سعادت آباد مجتمع و برج ها همگی یکی از گزینه های پیشنهادی است که برای زندگی در منطقه 2 می‌توانید در نظر داشته باشید، برج های کوهستان سعادت اباد از جمله بخش هایی هستند که برای زندگی در سعادت آباد پیشنهاد می‌شود.

اجاره واحد در برج سعادت آباد

برج های تهران از جمله گزینه هایی به شمار می‌آیند که می‌توانید برای اجاره و سکونت در تهران در نظر داشته باشید در ابتدای راه بهتر است که بودجه ای که می خواهید صرف کنید در نظر داشته باشید. برای خرید واحد در برج شهرک غرب شما باید هزینه بیشتری به نسبت پرداخت کنید. بنابراین انتخاب گزینه منتاسب با بودجه یکی از فاکتور های مهم برای زندگی در منطقه 2 است. از میان تمامی برج هایی که در سعادت آباد قرار دارد برخی از آنها به عنوان برترین ها شناخته شده اند؛ از جمله:

 • برج آبی
 • برج کاج
 • برج زرافشان
 • برج کوهستان
 • برج باغ بهشت

مجتمع کوهستان سعادت آباد و برج های باغ بهشت سعادت آباد در دسته سازه های لوکس و بسیار مدرن سعادت آباد در نظر گرفته می‌شوند. اگر شما ازجمله افرادی هستید که اولویت خود را زندگی در یک خانه لوکس با امکانات مناسب قرار داده‌اید، بهتر است حتما باغ بهشت را در سعادت آباد مشاهده کنید، اگر می خواهید از رهن کامل آپارتمان در سعادت آباد باغ بهشت یکی از اولین گزینه های ما به شماست. این محله همانطور که از اسمش مشخص است از محله های بهشتی تهران به حساب می‌آید.

رهن و اجاره در سعادت آباد تهران

زندگی در محله مرفه نشین سعادت آباد، به یکی از آرزوهای پایتخت نشین ها تبدیل شده است؛ اما باتوجه به شرایط اقتصادی جامعه افراد زیادی شرایط خرید آپارتمان در سعادت آباد را ندارند و به دنبال رهن و اجاره در این محله رفته‌اند. رهن و اجاره واحد در سعادت آباد تهران از گزینه های مقرون بصرفه است که در تهران می‌توان آنرا در نظر داشت؛ چراکه این محله از امکانات و دسترسی ها مناسبی نظیر دسترسی به مراکز درمانی، مراکز آموزشی، مراکز تفریحی و دسترسی به اتوبان های مهم تهران، دارا می‌باشد. برج های سعادت آباد ازجمله گزینه های پرطرفدار رهن و اجاره در منطقه 2 تهران هستند.

با کمک مجموعه های معتبر می‌توانید بهترین تصمیم را جهت خرید ملک در منطقه 2 گرفته و بهترین سرمایه گذاری را داشته باشید. املاک مثلث ازجمله مجموعه های معتبر فعال در این منطقه هستند که می‌توانند شمارا به خوبی در زمینه اجاره برج در سعادت آباد راهنمایی کنند.

اجاره پنت هاوس سعادت آباد

زندگی در سعادت آباد تهران آن هم در یک پنت هاوس لاکچری می تواند یکی از زیباترین زندگی ها را به شما ببخشد. گزینه های اجاره پنت هاوس در سعادت آباد به نسبت آگهی های اجاره آپارتمان در برج های سعادت آباد می تواند کمتر باشد. اما با این حال مجموعه مثلث سعی کرده است تا تمامی این آگهی ها را برای شما جمع آوری کند.

برج آسمان سعادت آباد از دسته سازه های گران است؟
برج های سعادت اباد به طور کلی از دسته سازه های مدرنی هستند که به دلیل نوسازی از سازه های به نسبت گران قیمت در سعادت آباد به شمار می آید.
برج های معروف سعادت آباد کدام است؟
برج دنا، برج آسمان، برج علامه، برج آبی، برج کوهستان از جمله سازه های معروفی است که در سعادت آباد قرار دارد و می توانید برای اجاره برج تهران در نظر داشته باشید.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.