نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش آپارتمان در سعادت آباد تهران

نتیجه:املاک1تا12از1532ملک
مناطق
فروش آپارتمان 125متری 3خواب/شهرک غرب/ فول فرنیش
آپارتمان
متر
125متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
سعادت آباد تهران
متری260,000,000
کل32,500,000,000

ثروتی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان ۱۲۷ متر ۲ پارکینگ سندی در سعادت آباد مروارید
آپارتمان
متر
127متر
خوابه
3 خوابه
ساله
7ساله
مروارید
متری200,000,000
کل25,400,000,000

بهاروند

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 73 متری دوخواب سعادت آباد
آپارتمان
متر
72متر
خوابه
2 خوابه
ساله
15ساله
سعادت آباد تهران
متری108,333,333
کل7,799,999,976

بهاروند

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان 138متری سه خواب درسعادت اباد
آپارتمان
متر
138متر
خوابه
3 خوابه
ساله
5ساله
سعادت آباد تهران
متری155,000,000
کل21,390,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 180 متر سه خواب سعادت آباد مروارید
آپارتمان
متر
180متر
خوابه
3 خوابه
ساله
3ساله
مروارید
متری260,000,000
کل46,800,000,000

بابالو

لحظاتیپیش
175 متر سعادت اباد ويو ابدي
خرید و فروش

اکازیون

175 متر سعادت اباد ويو ابدي
آپارتمان
متر
175متر
خوابه
3 خوابه
ساله
10ساله
سعادت آباد تهران
متری0
کل17,850,000,000

بهاروند

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان ۱۰۹ متری دو خواب در سعادت آباد
آپارتمان
متر
109متر
خوابه
2 خوابه
ساله
17ساله
سعادت آباد تهران
متری145,000,000
کل15,805,000,000

بهاروند

لحظاتیپیش

آبیار

لحظاتیپیش
 خرید آپارتمان 126متری نوساز 3خواب فول در سعادت آباد
خرید و فروش

اکازیون

خرید آپارتمان 126متری نوساز 3خواب فول در سعادت آباد
آپارتمان
متر
126متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
سعادت آباد تهران
متری260,000,000
کل32,760,000,000

جواهریان

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان ۱۶۰ متر ۳ خواب در سعادت آباد میدان کاج
آپارتمان
متر
160متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
میدان کاج
متری195,000,000
کل31,200,000,000

بهاروند

لحظاتیپیش
120متری سعادت آباد
خرید و فروش

اکازیون

120متری سعادت آباد
آپارتمان
متر
120متر
خوابه
3 خوابه
ساله
15ساله
سعادت آباد تهران
متری0
کل10,320,000,000

فرهمند

لحظاتیپیش
قیمت اپارتمان در سعادت اباد را می توانید از مجموعه مثلث بخواهید

خرید آپارتمان در سعادت آباد

محله سعادت آباد که در منطقه 2 تهران و در همسایگی شهرک غرب واقع شده است، دارای دسترسی های محلی مناسبی است، چراکه این محله به یادگار امام از شمال، بزرگراه نیایش از جنوب و بزرگراه چمران از شرق دسترسی آسان دارد؛ همچنین این محله از سمت غرب در همسایگی بلوار پاکنژاد قرار گرفته است. از میدان های مهم و اصلی محله سعادت آباد تهران می‌توان به میدان سرو، میدان کتاب، میدان فرهنگ و میدان قیصر امین پور اشاره کرد.

سعادت آباد که در شمال تهران واقع شده است، در همسایگی محله های مهمی نظیر محله ونک، آسمان، سپهر، آرارات، پرواز و دریا قرار گرفته است. سعادت آباد را می‌توان در دسته محله های گران قیمت تهران دانست (لازم به ذکر است که برخی از محله های این منطقه مانند قیمت آپارتمان در سعادت آباد میدان سرو ممکن است از برخی از خیابان های منطقه 1 تهران گران تر باشد) ، البته باتوجه به متراژ سازه و سال ساخت می‌توان آپارتمان های سعادت آباد را قیمت گذاری کرد. بطور کلی اگر به دنبال خرید آپارتمان در منطقه ۲ هستید می‌توانید آگهی های کامل قیمت آپارتمان در منطقه ۲ را در املاک مثلث مشاهد کنید.

قیمت آپارتمان در سعادت آباد

سعادت آباد محله ای آرام و نسبتا کم ترافیک است که نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محله ایستگاه مترو میدان کتاب می‌باشد. قیمت آپارتمان های این محله بسیار بالا بوده و سعادت آباد را در دسته محله های مرفه نشین تهران قرار داده است؛ باتوجه به نموداری که در اختیار شما قرار داده ایم باید گفت، قیمت آپارتمان در سعادت آباد در خرداد ماه امسال به 151.000.000 تومان رسیده است.

البته آپارتمان های نوساز و مدرن آن در قیمت خانه های سعادت آباد بی تاثیر نبوده که می‌توانید از فیلتر های موجود در این صفحه استفاده کرده و ملک مورد نظر خود را پیدا کنید. آپارتمان های این محله علاوه بر سال ساخت باتوجه به موقعیت مکانی و دسترسی هایی که دارند نیز قیمت گذرای می‌شوند. شما می توانید با استفاده از لینک های زیر به راحتی قیمت آپارتمان در سعادت آباد تهران را برای متراژهای پرمتقاضی مشاهده کنید.

  • خرید آپارتمان 60 متری در سعادت آباد
  • خرید آپارتمان 70 متری در سعادت آباد
  • خرید آپارتمان 80 متری در سعادت آباد

از آگهی آپارتمان های 60 متری، 70 متری و 80 متری سعادت آباد دیدن کنید.

چرا سعادت آباد نشینی؟

به جهت مزایایی که محله سعادت آباد تهران دارد، توانسته به یکی از بهترین و محبوب ترین محله های تهران برای خرید آپارتمان تبدیل شود. در همه مناطق تهران دسترسی به مراکز رفاهی و تجاری و درمانی وجود دارد، ولی دسترسی به امکانات سعادت آباد در سطح و لول دیگری است. به راحتی میتوانید در بوستان های این محله کتاب بخوانید و حال و هوایی عوض کنید.

فرض کنید که با خرید آپارتمان در سعادت آباد می توانید آخر هفته های فرزندانتان را به راحتی تامین کنید، می‌توانید بچه های مهمان فامیل را به پارک ژوراسیک ببرید تا از دیدن دایناسیورها لذت ببرند، اما این را در نظر بگیرید که بچه ها از دیدن این مجموعه خوشحال میشوند اما برای شما میتواند فقط کمی فان باشد.

اگر می‌خواهید به گذراندن وقت در یکی از بهترین بام های تهران بپردازید و از غروب های پایتخت لذت ببرید، می‌توانید پارک پرواز را در برنامه خود قرار دهید. می‌توانید سگ های خود را در بوستان سنگی به گردش ببرید؛ بوستان سنگی به جهت موقعیت مکانی که دارد، آب و هوای بسیار مناسبی داشته و مناسب تفریح و گردش در تمام فصول سال می‌باشد. از دیگر مراکز گردشگری این منطقه می‌توان به پارک بوستان، بوستان صرافها، بوستان آتی ساز، بوستان شقایق و بوستان پدر اشاره کرد؛ خرید خانه سعادت اباد تمامی این امکانات را در اختیار شما قرار دهد.

اگر به دنبال تفریح مناسب و مهیج در قلب تهران هستید، می‌توانید به مراکز تفریحی سعادت آباد تهران مراجعه کنید. از جمله مراکز تفریحی این منطقه می‌توان به بام تهران اشاره کرد، بام تهران همانند پارک پرواز فضای بسیار دلنشینی دارد که میتوانید اوقات خوشی را در آن سپری کنید. سعادت آباد را می‌توانید برای خرید های روزانه و خرید انواع لباس و پوشاک نیز در نظر داشته باشید، مجموعه تجاری اوپال می‌تواند بهترین تجربه خرید شما باشد.

از جمله مراکز درمانی این محله که بسیار مجهز بوده و امکانات بسیار زیادی دار می‌باشد، می‌توان بیمارستان فوق تخصصی پارسیان و بیمارستان عرفان را نام برد. این محله تنها یک داروخانه و یک درمانگاه شبانه روزی به نام درمانگاه شبانه روزی سعادت آباد دارد.

مدرسه غیردولتی ابتدایی دخترانه آتیه، مدرسه ابتدای پسرانه سعادت آباد، مدرسه غیردولتی ابتدایی پسرانه باغ دانایی و مدرسه ابتدایی مهر هشتم از بهترین مراکز آموزشی این محله هستند.

خرید آپارتمان در سعادت آباد میدان کاج

یکی از میدان های واقع شده در سعادت آباد تهران، میدان کاج است. کاج سعادت آباد که محبوبیت بسیاری در میان ساکنین این محله دارد، می‌تواند در دسته محله های شلوغ سعادت آباد قرار بگیرد. اگر به دنبال محله ای با شب های زنده هستید می‌توانید به میدان کاج فکر کنید. آپارتمان های مسکونی کاج تنوع بسیار بالایی دارند که متراژ و سال ساخت متنوعی داشته و از سمتی دیگر قیمت آپارتمان در سعادت آباد میدان کاج ممکن است در برخی موارد از متغیر های بالایی برخوردار باشد.

کاج سعادت آباد نه تنها مهم ترین میدان سعادت آباد بوده، بلکه به یکی از مهم ترین میدان های تهران تبدیل شده است. این میدان دسترسی بسیار خوبی به ایستگاه اتوبوس داشته است که برای ساکنین این محله رفت و آمد را بسیار تسریع بخشیده است.

خرید آپارتمان سعادت آباد علامه

محله علامه، یکی از محله های آرام و سوت و کور سعادت آباد می‌باشد؛ اگر در دسته افرادی هستید که به دنبال محله آرام هستید، علامه می‌تواند گزینه مناسبی برا شما باشد. علامه سعادت آباد را به دو بخش اصلی، علامه شمالی و جنوبی تقسیم شده است؛ قیمت آپارتمان در علامه شمالی نسبت به علامه جنوبی بسیار گران تر بوده و میتواند به جهت دسترسی و موقعیت مکانی بهتری آپارتمان های علامه شمالی باشد. بطور کلی قیمت آپارتمان های علامه بسیار مناسب تر از آپارتمان های کاج می‌باشد.

خرید آپارتمان در شهرک مخابرات

از جمله محله های خوب سعادت آباد می‌توان به شهرک مخابرات اشاره کرد، در این شهرک می‌توانید بهترین و زیبا ترین برج های تهران را مشاهده کنید. از جمله برج های معروف شهرک مخابرات می‌توان به برج سرو نقره ای، برج آسمان‌ها و برج آرمیتا اشاره کرد که از قیمت بسیار بالایی برخوردار میباشند. برج های شهرک مخابرات نه تنها دسترسی های بسیار خوبی دارند بلکه به امکانات مناسبی نیز دارا می‌باشد؛ نردیکی این مجموعه های معتبر به میدان بهرود سبب می شود تا قیمت آپارتمان در میدان بهرود نیز تغییر کند. خرید آپارتمان در برج آرمیتا می‌تواند از بهترین انتخاب های شما برای خرید ملک در سعادت آباد تهران باشد.

همچنین محله های دیگری که برای خرید ملک در منطقه ۲ تهران بسیار مناسب بوده و میتوان به آنها اشاره کرد، کوی فراز و شهرک غرب هستند. با خرید آپارتمان در سعادت آباد تهران نه تنها می‌توانید به بهترین امکانات و دسترسی ها، دسترسی داشته باشید بلکه می‌تواند بهترین سرمایه گذاری شما باشد.

قیمت متری آپارتمان در سعادت ‌آباد چند است؟
حدود میانگین قیمت متری آپارتمان در این محله در تیرماه 1402 ، 150 میلیون بوده است.
بهترین محله های سعادت آباد برای خرید آپارتمان کدامند؟
محله های کوی فراز، خیابان بهنام، کاج سعادت آباد و محله علامه میتوانند گزینه های بسیار مناسبی برای خرید ملک در سعادت آباد تهران باشند.
آيا سعادت آباد برای خرید خانه مناسب است؟
بله این منطقه به علت رشد قیمتی که هر ساله تجربه میکند و داشتن تمامی امکانات شهری رفاهی محل مناسبی برای خرید است.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.