نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش قدرالسهمی در سعادت آباد

نتیجه:املاک1تا2از2ملک
مناطق

غلامی

لحظاتیپیش
مستغلات چهار طبقه یکجا فول
خرید و فروش

اکازیون

مستغلات چهار طبقه یکجا فول
قدرالسهمی
متر
460متر
خوابه
8 خوابه
ساله
17ساله
سعادت آباد تهران
متری109,000,000
کل50,140,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش

سعادت آباد تهران

از محله های لوکسی که در تهران وجود دارد می توان به سعادت آباد اشاره کرد. این منطقه یکی از گزینه های اولیه ای می باشد که برای خرید و زندگی در منطقه 2  تهران به افراد پیشنهاد می شود چرا که این منطقه از امکانات بسیاری برخوردار است و این موضوع سبب شده است تا این منطقه از جمله نواحی باشد که بتوانید برای زندگی انتخاب کنید.

املاک مثلث یکی از مجموعه هایی می باشد که می توانید برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران در نظر بگیرید چرا که این منطقه از تعداد املاکی های بسیاری برخوردار می باشد اما یکی از نکاتی که در رابطه با املاک مثلث مهم می باشد این است که فایل های املاک مثلث از جمله کامل ترین فایل ها به شمار می آید.

قدر السهم در سعادت آباد

یکی از محله های بسیار عالی برای سکونت، منطقه 2 تهران است، این منطقه از جمله نواحی بسیار عالی می باشد که می توانید برای سکونت انتخاب کنید. سعادت آباد تهران از امکانات رفاهی بسیار زیادی برخوردار بوده و این موضوع سبب شده تا این منطقه از جمله نواحی باشد که برای خرید آپارتمان تقاضای بسیار بالایی داشته باشد.

قدرالسهم یکی از روش های خرید ملک می باشد که در تهران وجود دارد، برای نمونه در سعادت آباد تهران تعداد قدرالسهم هایی که وجود دارد بسیار محدود می باشد چرا که این منطقه بیشتر در حوزه خرید آپارتمان در سعادت آباد فعالیت دارد. از این رو می باشد که برای خرید و سرمایه گذاری در سعادت آباد به شما خرید قدرالسهم را پیشنهاد می دهیم.

به چه دلیل سعادت آباد تهران برای زندگی پبشنهاد میشود؟
به علت اینکه این منطقه از امکانات بسیاری برخوردار است.
قدر السهم چیست؟
قدرالسهم یکی از روش های خرید ملک می باشد که در تهران وجود دارد، برای نمونه در سعادت آباد تهران تعداد قدرالسهم هایی که وجود دارد بسیار محدود می باشد چرا که این منطقه بیشتر در حوزه خرید آپارتمان در سعادت آباد فعالیت دارد.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.