نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش برج در سعادت آباد

نتیجه:املاک1تا12از63ملک
مناطق
خرید آپارتمان 105 متری دو خواب در سعادت آباد
خرید و فروش

اکازیون

خرید آپارتمان 105 متری دو خواب در سعادت آباد
برج
متر
105متر
خوابه
2 خوابه
ساله
0ساله
سعادت آباد تهران
متری180,000,000
کل18,900,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش

رضایی

لحظاتیپیش

رضایی

لحظاتیپیش
برج مجلل میثاق ۱۵۱ متر ۳ خواب در سعادت اباد
برج
متر
151متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
سعادت آباد تهران
متری130,000,000
کل19,630,000,000

رضایی

لحظاتیپیش
فروش  برج باغ واحد٧٢متری  دوخواب  در سعادت آباد
خرید و فروش

اکازیون

فروش برج باغ واحد٧٢متری دوخواب در سعادت آباد
برج
متر
72متر
خوابه
2 خوابه
ساله
15ساله
سعادت آباد تهران
متری125,000,000
کل9,000,000,000

بهاروند

لحظاتیپیش
فروش برج 210 متری چهار خواب در سعادت آباد
برج
متر
210متر
خوابه
4 خوابه
ساله
1ساله
سعادت آباد تهران
متری300,000,000
کل63,000,000,000

کریمی

لحظاتیپیش

رضایی

لحظاتیپیش
سعادت اباد (ویو جنوب بدون مشرف) / فول بازسازی
خرید و فروش

اکازیون

سعادت اباد (ویو جنوب بدون مشرف) / فول بازسازی
برج
متر
145متر
خوابه
3 خوابه
ساله
15ساله
سعادت آباد تهران
متری101,000,000
کل14,645,000,000

زند

لحظاتیپیش
خریدبرج 207 متری4 خوابه در سعادت آباد آتی ساز
برج
متر
207متر
خوابه
4 خوابه
ساله
27ساله
سعادت آباد تهران
متری120,000,000
کل24,840,000,000

شایسته

لحظاتیپیش
برج مجلل دیپلمات ۱۰۰ متر ۲ خواب در سعادت اباد
برج
متر
100متر
خوابه
2 خوابه
ساله
0ساله
سعادت آباد تهران
متری178,000,000
کل17,800,000,000

رضایی

لحظاتیپیش
خرید و فروش آپارتمان در سعادت آباد تهران | قیمت برج در سعادت اباد

خرید برج در تهران

زندگی مدرن یکی از اصطلاحاتی است که با ورود به دنیای  دیجیتال رخ داده است، یک شهر مدرن باید المان های متعددی را در خود جای داده باشد، از جمله فناوری پیشرفته، سبک زندگی فعال، کارآیی و بهره‌وری است که تمامی این ها را می توانید در پایتخت مشاهده کنید. یکی از نماد های مهم پیشرفت ساخت برج ها و سازه هایی است که می تواند به شما یک سطح بالایی از کیفیت زندگی را ارائه دهد. از میان تمامی محله های تهران که مشغول برج سازی است، برای خرید برج در تهران برج های سعادت آباد یکی از گزینه های پیشنهادی ما به شما به شمار می آید. برج تهران قیمت های متعددی را در خود دارد که این قیمت ها از قیمت خرید آپارتمان می تواند متفاوت باشد، از سمتی دیگر قیمت پنت هاوس سعادت آباد و واحدهای برج سعادت آباد ممکن است با قیمت خرید اپارتمان در سعادت اباد متفاوت باشد.

برج سعادت آباد

ازجمله محله های پیشنهادی ما به شما برای سکونت، محله سعادت آباد تهران است. این محله امکانات بسیار معقولی نظیر آب و هوای مناسب، دسترسی به راه های ارتباطی و دسترسی سریع و آسان به مراکز رفاهی دارد که سبب گسترش استقبال مردم برای سکونت در این منطقه شده است. روزانه افراد بسیاری به دنبال خرید ملک در سعادت آباد و سرمایه گذاری در این محله هستند این عامل سبب شده تا این نوع از افراد به سرغ خرید آپارتمان در سعادت آباد به سراغ متراژهای بالای 100 متر روند. آب و هوای مناسب این محله در هجوم بالای مردم به سمت شمال تهران برای فرار از آلودگی بی تاثیر نبوده است. سعادت آباد امروزه به یکی از پر رفت و آمد ترین محله های تهران تبدیل شده، در این محله انواع سازه ها را نظیر برج، آپارتمان و خانه های ویلایی می‌توانید مشاهده کنید. خرید برج در سعادت آباد تهران یکی از معاملات محبوب در این محله است.

سعادت آباد از جمله ناحیه هایی به شمار می آید که ویو و منظره محشری دارد؛ حال شما با داشتن یک واحد زیبا و مدرن در یکی از برج های سعادت آباد به راحتی می‌توانید بایک فنجان قهوه منظره تهران را از پنجره واحد برجی خود در سعادت آباد تماشا کنید و از گذر وقت خود لذت ببرید. از جهتی دیگر باید در نظر داشته باشید که تعداد برج های سعادت آباد بسیار محدود بوده و ممکن است در زمان انتخاب برج مورد نظر، تنوع زیادی را مشاهده نکنید. اما برج های سعادت آباد از جمله برج های مدرن و نوساز در تهران هستند. از بهترین برج های این محله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برج باغ کاج
  • برج فرشته سعادت آباد
  • مجتمع مسکونی باغ بهشت

خرید آپارتمان در سعادت آباد در املاک مثلث از دیگر معاملات پرطرفدار این محله می‌باشد که در دسته معاملات پر سود این محله قرار گرفته است. از سوی دیگر قیمت خانه در سعادت آباد تهران روزانه در حال افزایش است.

خرید برج در سعادت آباد

سعادت آباد یکی از نواحی اثربخشی بوده که در منطقه 2 تهران قرار دارد. سعادت آباد که محله ای مرفه نشین است، سازه های متنوع با معماری چشم گیری دارد، که جلوه بسیار درخشانی به تهران بخشیده است. تنوع سازه های این محله بسیار بالا بوده و می‌توان برج های این محله را در دسته مدرن ترین برج های تهران قرار داد.

ساخت و ساز برج در سال های اخیر سبب شده تا افرادی زیادی به دنبال خرید واحد در برج های تهران باشند و تقاضا برای این نوع سازه ها بسیار بالا رفته است. محله سعادت آباد نیز از این قائده جدا نبوده و در سال های اخیر برج های مدرن با معماری بی نظیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده و خرید برج در سعادت آباد با طرفداران بسیاری مواجه شده است. اگر به دنبال زندگی مدرن در قلب تهران هستید، حتما خرید واحد در برج های سعادت آباد را در نظر داشته باشید؛ چراکه با خرید واحدی نوساز و مدرن در کنار ویو زیبای تهران از شب های پرنور پایتخت لذت ببرید.

پیش فروش آپارتمان در سعادت آباد تهران

قیمت برج در سعادت آباد تهران بستگی به دسترسی، موقعیت مکانی و امکانات سازه مورد نظر شما دارد. در نظر داشته باشید که پیش فروش سعادت آباد نسبت به منطقه 22 تهران بسیار کمتر رخ می‌دهد و بیشتر برج ها در این منطقه پس از به اتمام رسیدن پروژه به فروش می‌رسند. برج های باغ بهشت سعادت آباد را اصلا از دست ندهید.

اگر شما به دنبال معامله ملکیخرید  در سعادت آباد تهران هستید یکی از املاکی های معتبر که در این منطقه در حال فعالیت است، املاک مثلث می‌باشد. این مجموعه با سابقه درخشانی که دارد می‌تواند شما را در زمینه خرید، رهن و اجاره در منطقه 2 تهران راهنمایی کند.

قیمت برج در سعادت آباد تهران

این منطقه دارای بسیاری از برج‌های مسکونی مختلفی است و هر کدام از این برج‌ها با توجه به سطح ویژگی‌های مختلفی مانند موقعیت جغرافیایی، سال ساخت، امکانات، نوع و اندازه واحدهای مسکونی و دیگر عوامل، قیمت‌گذاری می‌شوند.

همچنین باید توجه داشت که با توجه به شرایط بازار مسکن و تقاضای متغیر، قیمت برج‌های مسکونی در طول زمان ممکن است تغییر کند. از سوی دیگر برای خرید برج در سعادت آباد تهران یکی از محله هایی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم تا برای خرید آپارتمان به آن مراجعه کنید میدان کتاب می باشد. این منطقه از جمله محله هایی می باشد که برای خرید و زندگی از موقعیت بسیار عالی برخوردار است.

قیمت آپارتمان در خیابان سرو

قیمت آپارتمان در خیابان سرو بسته به متراژ، سال ساخت، وضعیت نوسازی، امکانات، طبقه و نوع ساختمان متفاوت است. با توجه به این موارد، قیمت هر متر مربع آپارتمان در خیابان سرو می‌تواند از چند صد میلیون تومان تا چند میلیارد تومان برسد. برای دقیق‌تر دانستن قیمت، بهتر است مشاور یا کارشناس املاک مثلث مشاوره در تماس باشید.

قیمت برج در سعادت آباد تهران به چه عواملی بستگی دارد؟
قیمت برج در این محله به عواملی نظیر موقعیت مکانی، دسترسی ها و سال سازه بستگی دارد.
بهترین برج های محله سعادت آباد برای زندگی کدامند؟
از برح های بی نظیر سعادت آباد می‌توان به برج آسمان، برج ماهان و برج آسیا اشاره کرد که از امکانات مناسبی جهت سکونت برخوردار هستند.
برج باغ کاخ سعادت آباد چه ویژگی هایی دارد؟
از ویژگی های برج کاخ می‌توان به دسترسی آسان آن به مکان های رفاهی نظیر بیمارستان پارسیان، بیمارستان فوق تخصصی مدرس و بیمه تامین اجتماعی اشاره کرد.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.