نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش آپارتمان در صرافهای شمالی و صرافهای جنوبی

نتیجه:املاک1تا12از60ملک
مناطق

آبیار

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان ۱۴۰متر/۲خوابه/سعادت آباد صرافها
آپارتمان
متر
140متر
خوابه
2 خوابه
ساله
22ساله
صرافها شمالی و جنوبی
متری160,000,000
کل22,400,000,000

اسماعیلی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان ۷۶ متری دو خواب سعادت آباد صرافها
آپارتمان
متر
76متر
خوابه
2 خوابه
ساله
15ساله
صرافها شمالی و جنوبی
متری131,578,947
کل9,999,999,972

سهیلی

لحظاتیپیش

بهاروند

لحظاتیپیش

بهاروند

لحظاتیپیش
 خرید آپارتمان ۸۰متری  دو خواب در سعادت اباد
خرید و فروش

اکازیون

ویژه

خرید آپارتمان ۸۰متری دو خواب در سعادت اباد
آپارتمان
متر
80متر
خوابه
2 خوابه
ساله
20ساله
صرافها شمالی و جنوبی
متری145,000,000
کل11,600,000,000

گرجی

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان ۱۵۰ متری سه خواب سعادت اباد صرافها
آپارتمان
متر
150متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
صرافها شمالی و جنوبی
متری150,000,000
کل22,500,000,000

بهاروند

لحظاتیپیش

ش کهرم

لحظاتیپیش

ش کهرم

لحظاتیپیش

ش کهرم

لحظاتیپیش

ش کهرم

لحظاتیپیش

ش کهرم

لحظاتیپیش
خرید آپارتمان در خیابان صرافها در شهرک غرب تهران با قیمتی مناسب

صرافهای شمالی و صرافهای جنوبی

این خیابان ها از جمله خیابان هایی میباشد که در منطقه 2 تهران قرار دارد و از جمله گزینه هایی است که برای خرید و زندگی می تواند در نظر داشته باشید. برای مشاهده این خیابان بر روی نقشه کافی است که میدان کاج را پیدا کنید. در بخش سروغربی شما می توانید خیابان صرافهای شمالی را مشاهده کنید. درست در مقابل خیابان صرافهای شمالی خیابان مروارید قرار دارد. این خیابان از بخش های پرتقاضا در سعادت آباد بوده و سازه های این خیابان از نظر قیمتی از جمله آپارتمان های گران قیمت در منطقه 2 تهران به شمار آید.

خرید آپارتمان در سعادت آباد یکی از گزینه های عالی به شمار می آید که می توانید برای زندگی در منطقه 2 تهران در نظر داشته باشید از جمله خیابان هایی که می توانیم برای خرید به شما پیشنهاد کنیم واحد های مسکونی خیابان مروارید است. یکی از دلایلی که این منطقه از جمله نواحی گران قیمت در منطقه 2 تهران می باشد امکاناتی است که در این منطقه وجود دارد.

خرید آپارتمان در خیابان صرافها سعادت آباد

برای سکونت در سعادت آباد تهران از خیابان های این منطقه میدان کاج در اولویت هر فردی قرار دارد. این منطقه از جمله میدان های مهمی است که در سعادت آباد واقع شده؛ از خیابان هایی که در اطراف میدان کاج قرار دارد می توان به خیابان صرافها اشاره کرد. به نوعی فایل های خرید آپارتمان در صرافها را می توانید در بیشتر املاکی ها در میان فایل های خرید واحد مسکونی میدان کاج مشاهده کنید. اما از میان تمامی املاکی هایی که در این منطقه فعالیت دارند؛ املاک مثلث تمامی این فایل ها را دسته بندی کرده تا شما انتخابی راحت تر و دقیق تری داشته باشید.

خرید آپارتمان در سعادت آباد

سعادت آباد تهران از جمله گزینه هایی می باشد که برای خرید و سرمایه گذاری یکی از گزینه های عالی به شمار می آید. یکی از دلایلی که این منطقه از جمله نواحی بسیار گران قیمت به شمار می آید این است که این منطقه از جمله نواحی بسیار لوکسی است که در منطقه 2 تهران قرار دارد و از این رو میباشد که این منطقه از جمله نواحی بسیار عالی برای سکونت به شمار می آید.

علاوه بر خرید ملک در سعادت آباد تهران به شما پیشنهاد می کنیم تا از رهن و اجاره آپارتمان در سعادت آباد نیز استفاده کنید. برای رهن و اجاره آپارتمان در سعادت آباد تهران یکی از مجموعه های بسیار معتبر در این حوزه را می توان املاک مثلث دانست.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.