نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

تهاتر کلنگی و زمین در شهرک غرب

نتیجه:املاک1تا2از2ملک
مناطق
فروش و معاوضه ۶۲۰ متر کلنگی با نوساز شهرک غرب بلوار فرحزادی
کلنگی و زمین
متر
620متر
خوابه
40 خوابه
ساله
30ساله
بلوار فرحزادی
متری100,000,000,000
کل200,000,000,000

آقای حجاریان

لحظاتیپیش
شهرک غرب ۲۵۰ متر کلنگی جواز ۵ طبقه تهاتر تا ۵۰٪
کلنگی و زمین
متر
250متر
خوابه
20 خوابه
ساله
20ساله
شهرک غرب تهران
متری44,000,000,000
کل88,000,000,000

آقای حجاریان

لحظاتیپیش

تهاتر زمین در شهرک غرب

یکی از محله هایی که می توانید برای خرید و یا سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران در نظر داشته باشید شهرک غرب تهران است.این ناحیه از منطقه 2 تهران از بخش هایی است که در حال رشد بوده و آینده ای درخشان در حوزه ملک را تجربه خواهد کرد، چرا که میزان ساخت و ساز های ملکی در این منطقه بالا رفته است و از سمتی دیگر درخواست های افراد برای خرید و رهن ملک نیز بالا است.

اگر به دنبال زندگی در یک منطقه مناسب و بی ترافیک هستید خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران از دسته انتخاب هایی می باشد که می توانید در نظر بگیرید. اگر برای زندگی می خواهید این منطقه را انتخاب کنید آپارتمان های نوسازی شهرک غرب پیشنهادی است که از سمت املاک در منطقه 2 دریافت می کنید؛ اما اگر خرید آپارتمان هزینه ای را بیشتر از بودجه تان ایجاد می کند خرید زمین و کلنگی در شهرک غرب را میتوانید در نظر داشته باشید.

تهاتر در شهرک غرب

از سمتی دیگر به دلیل کاهش نقدینگی و عدم توانایی افراد برای پرداخت هزینه جهت خرید می توانید از تهاتر استفاده کنید، در شهرک غرب تهران گزینه هایی قرار دارد که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم. تهاتر زمین ها و سازه های کلنگی می تواند از موارد مهمی باشد که از سمت مجموعه ما به شما پیشنهاد می شود. تعداد این نوع از سازه ها در منطقه 2 تهران بسیار نمی باشد و شما برای پیدا کردن این نوع از سازه ها می توانید از املاکی های معتبر در این حوزه کمک بخواهید.

یکی از مجموعه های معتبر در این حوزه را می توان املاک مثلث دانست. این مجموعه یکی از گزینه هایی است که می توانید برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران در نظر بگیرید.

جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.