نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

رهن و اجاره آپارتمان در شهرک غرب

نتیجه:املاک1تا12از828ملک
مناطق
اجاره آپارتمان ۱۲۰ متری ۲ خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
120متر
خوابه
2 خوابه
ساله
14ساله
شهرک غرب تهران
اجاره0
رهن1,650,000,000

مجد

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان 160 متر سه خواب در شهرک غرب سپهر
آپارتمان
متر
160متر
خوابه
3 خوابه
ساله
22ساله
سپهر
اجاره35,000,000
رهن1,000,000,000

مجد

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان ۱۲۰متر ۲خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
120متر
خوابه
2 خوابه
ساله
5ساله
شهرک غرب تهران
اجاره30,000,000
رهن800,000,000

مجد

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان ۱۴۰ متر ۳ خواب خوش نقشه در شهرک غرب
آپارتمان
متر
140متر
خوابه
3 خوابه
ساله
4ساله
شهرک غرب تهران
اجاره27,000,000
رهن1,300,000,000

مجد

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان ۱۲۰ متری دو خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
120متر
خوابه
2 خوابه
ساله
15ساله
شهرک غرب تهران
اجاره30,000,000
رهن1,000,000,000

گراوند

لحظاتیپیش
 اجاره آپارتمان 165 متر 3 خواب فول بازسازی در شهرک غرب
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره آپارتمان 165 متر 3 خواب فول بازسازی در شهرک غرب
آپارتمان
متر
165متر
خوابه
3 خوابه
ساله
15ساله
شهرک غرب تهران
اجاره30,000,000
رهن1,000,000,000

کیانی

لحظاتیپیش
سپهر اجاره اپارتمان ۱۱۰ متری ۲ خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
110متر
خوابه
2 خوابه
ساله
15ساله
سپهر
اجاره16,000,000
رهن700,000,000

کیانی

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان 140 متری سه خواب در شهرک غرب درختی
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره آپارتمان 140 متری سه خواب در شهرک غرب درختی
آپارتمان
متر
140متر
خوابه
3 خوابه
ساله
10ساله
درختی
اجاره10,000
رهن1,650,000,000

مجد

لحظاتیپیش
 اجاره آپارتمان ۱۰۰ متری دوخواب سعادت آباد
رهن و اجاره

اکازیون

اجاره آپارتمان ۱۰۰ متری دوخواب سعادت آباد
آپارتمان
متر
100متر
خوابه
2 خوابه
ساله
0ساله
شهرک غرب تهران
اجاره20,000,000
رهن500,000,000

مجد

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 150 متری 3خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
150متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
شهرک غرب تهران
اجاره0
رهن3,200,000,000

مجد

لحظاتیپیش
۹۵متر کم واحد غرق در افتاب شیک شهرک غرب
رهن و اجاره

اکازیون

۹۵متر کم واحد غرق در افتاب شیک شهرک غرب
آپارتمان
متر
95متر
خوابه
2 خوابه
ساله
10ساله
شهرک غرب تهران
اجاره17,000,000
رهن400,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
اجاره آپارتمان 75متری دو خواب شهرک غرب
آپارتمان
متر
75متر
خوابه
2 خوابه
ساله
10ساله
شهرک غرب تهران
اجاره1,000,000
رهن1,000,000,000

نقیب زاده

لحظاتیپیش
شهرک غرب تهران یکی از گزینه های بسیار عالی می باشد که برای رهن و اجاره به شما پیشنهاد میشود.

اجاره آپارتمان در شهرک غرب

هر شخصی که تصمیم به خرید ملک در تهران افتاده باشد امکان ندارد که به محله شهرک غرب فکر نکرده باشد. حال قیمت متری خانه در این محله انقدر بالاست که نمیتوان برای خرید روی آن حساب کرد. اما از طرفی دیگر افرادی را می شناسیم که حاضرند خانه نخرند اما با اجاره نشینی در شهرک غرب زندگی خود را سپری کنند. حال شاید از دید شما منطقی نباشد اما هر کسی حتی گذرا از این محله عبور کرده باشد وسوسه این فکر او را رها نخواهد کرد. اجاره خانه شهرک غرب یکی از اولین گزینه ها برای افرادی است که به دنبال اجاره خانه غرب در تهران هستند.

حل معمای اجاره نشینی در شهرک غرب

سوال این است که زندگی در شهرک غرب چه امکاناتی دارد که حاضرند با اجاره نشینی های بالا برای رهن و اجاره آپارتمان در اینجا سر و دست بشکنند؟

اولین جواب داشتن یک زندگی با کیفیت است. تهران یکی از شلوغ ترین پایتخت های جهان محسوب میشود شاید برایتان سوال باشد که چقدر شلوغ نسبت به جهان؟ تهران با جمعیت حدودی 18 میلیون در سال 1402 رتبه 28 و شلوغ ترین پایتخت غرب آسیاست.

حال فکر کنید در مساحتی 730 کیلومتر مربعی، 18 میلیون آدم در حال رفت و آمد باشند. ذهن انسان از دیرینه به گونه ای سازگار شده که توانایی ارتباط جمعی داشته باشد اما نه این حجم از افراد!  و بیشتر خستگی افرادی که در تهران زندگی می کنند، میتواند به علت ترافیک های سنگین و تایم های طولانی ماندن در آن، عدم زندگی در محیطی آرام بخش و .... باشد. ترافیک ها و شلوغی هایی که در شهرک غرب وجود ندارد و ارزش اجاره در شهرک غرب را بالا می برد.

حال شاید برای شما نیز این امر منطقی باشد که از متوسط عمر ما ایرانی ها که حدود 70 است و در میانه جدول طول عمر قرار داریم، بخواهیم اندک زمانی را که حداقل در خانه هستیم در آرامش مطلق به سر ببریم. محله شهرک غرب همان محله ای است که میتواند این آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد. فرض کنید با اجاره برج شهرک غرب در ارتفاع و هوای پاک در کنار آرامش و سکوت زندگی می کنید؛ مدرن بودن در کنار آرامش از ترکیبات مورد علاقه افرادی است که به دنبال رهن و اجاره آپارتمان شهرک غرب هتستند.

به دلیل امکاناتی که در این منطقه وجود دارد که در پست شهرک غرب با جزئیات به آن اشاره کردیم این منطقه جز مناطقی است که حتی رهن و اجاره آپارتمان در آن بی تعارف بالاست. اما همین بالا بودن قیمت سبب شده است که این محله خلوت، اصیل و پاک بماند. هیچ گرانی بی حکمت نیست. حکمت گرانی رهن و اجاره آپارتمان در شهرک غرب هم همان زندگی لاکچری و لوکسی است که انتظار شما را می کشد.

همانطور که میدانید قیمت آپارتمان در شهرک غرب به نسبت قیمت آپارتمان در سعادت آباد بسیار کمتر می باشد و این بالا بودن قیمت رهن کامل شهرک غرب و یا اجاره همگی به دلیل امکاناتی است که در بالا ذکر کردیم.

قیمت رهن و اجاره آپارتمان شهرک غرب

قیمت ملک در چند سال اخیر به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده است، حال شاید برای شما سوال شود، چرا قیمت مسکن تا این حد بالا رفت و افسار گسیخت؟ بسیاری از کارشناسان و اقتصاددانان این قضیه را ریشه ای می دانند. معمایی وجود دارد که پازل های آن در دست هایی است که در پشت پرده اند. به نظر می رسد که از دید آنان مهم‌ترین مساله آن است که نقدینگی کشور هیچ گاه وارد بخش واقعی نمیشود و به جای آن دارایی‌ها را هدف قرار داده است. از این رو ملک بجای پناه و سقف بالای سر مردم تبدیل به مقصدی برای سرمایه گذاری های کلان شده است. الله و اعلم!  اما به نظر این افسارگسیختگی در قسمت رهن و اجاره آپارتمان ها کمتر است زیرا نمیتوان دیگر آن را وارد بازی های کثیف کرد. این مورد سبب می شود تا رهن خانه در غرب تهران از نظر قیمتی مانند خرید ملک در این منطقه جابه جایی قیمت نداشته باشد.

همچنین در برخی از محله های خاص و پر تقاضا، خرید و فروش ملک بسیار کاهش پیدا کرده است. با بالا رفتن قیمت خرید خانه به نظر میرسد منطقی ترین راه همان اجاره آپارتمان باشد. از این رو برای زندگی در محله های منطقه 2 تهران به شما پیشنهاد می کنیم تا رهن و اجاره شهرك غرب و یا اجاره خانه در سعادت آباد را در نظر داشته باشید.

قیمت خانه در شهرک غرب متری چند است؟

اگر قصد رهن و اجاره در این محله را دارید باید از قیمت های آن اطلاع داشته باشید تا بتوانید ملک مورد نظر خود را بیابید. مشاوران مثلث نموداری از این قیمت ها برای شما در صفحه مخصوص خرید آپارتمان در شهرک غرب قرار داده اند که میتوانید متوسط قیمت متری را در هر ماه مشاهده نمایید. کافی است صفحه را رو به بالا اسکرول نمایید.

به عنوان اجاره یک خانه 80 متری دو خوابه ، قیمت رهن 500 میلیون تومان به همراه اجاره بهایی در ماه 10 میلیون تومان است. اما این قیمت اجاره به عوامل مستقل و متفاوتی وابسته است به همین علت با جستجو در بین آگهی های این صفحه یا تماس با مشاوران املاک مثلث میتوانید با در نظر داشتن بودجه مد نظر آپارتمان مناسب خود را بیابید. همچنین متراژ های مد نظر را میتوانید با فیلتر کردن مشاهده نمایید. چندین متراژ پرطرفدار در شهرک را برای شما قرار داریم و با کلیک بر روی آنها به صفحه مورد نظر هدایت خواهید شد.

  • اجاره آپارتمان 60 متری شهرک غرب
  • اجاره آپارتمان 80 متری شهرک غرب

جدیدترین و خوش قیمت ترین اجاره آپارتمان های 60 متری و 80 متری را پیش از دیگران مشاهده کرده و با کارشناس آن تماس بگیرید.

اجاره خانه شهرک غرب یکی از گزینه هایی می باشد که میتوانید برای سکونت در تهران در نظر داشته باشید، از سوی دیگر رهن شهرک غرب برای برخی از سازه ها بسیار گران می باشد، رهن خانه شهرک غرب از قیمت بسیار بالایی برخوردار است و  اجاره آپارتمان ممکن است هزینه بسیاری را ایجاد کند. چرا که برخی از ملک ها در این منطقه قیمت بسیار بالایی دارند و قیمت اجاره آپارتمان شهرک غرب ممکن از سعادت آباد نیز گران تر باشد.

کدام محله شهرک غرب برای اجاره مناسب تر است؟

حساسیت انتخاب در زیر محله های شهرک غرب به علت قرارگیری در میان انبوهی از دسترسی ها و امکانات لازم کار سختی است. البته این در  حالی است که در نهایت بودجه شما تصمیم گیرنده است، اما همراهی ما با شما برای انتخابِ هدفی هوشمند است، تا بیشتر به مذاق و سليقه شما خوش بیاید و تا موعد قرار داد بعدی تمدیدتان حداقل با خیالی راحت سپری شود.

کوشش ما همواره بر این است که به تمامی کابران خود، مشاورهای ملکی فراتر از آنچه که لازم است بدهیم به همین خاطر بیش از 150 مشاور ملکی فعال در این منطقه برای خدمت گذاری شما در دسترس هستند، کافی است با ما تماس بگیرید. خوشبختانه محله های قشنگی برای انتخاب اجاره نشینی در شهرک غرب داریم از جمله گزینه هایی که برای اجاره خانه شهرك غرب می توانیم به شما پیشنهاد کنیم مهستان میباشد. اجاره آپارتمان در شهرک پردیسان از جمله دیگر شهرک هایی می باشد که میتوانید در دسته محله های قیمت مناسب غرب تهران قرار دهید.

از سوی دیگر شما می توانید خانه های زیبا در شهرک غرب را در محله هایی چون حسن سیف، هرمزان و دیگر محله ها مشاهده کنید. همچنین محله های پرطرفدار برای اجاره آپارتمان در شهرک غرب را در ادامه برای شما قرار دایم و با کلیک بر روی آنها به صفحه مورد نظر هدایت خواهید شد.

  • اجاره آپارتمان در هرمزان
  • اجاره آپارتمان در زرافشان
  • اجاره آپارتمان در سپهر

با لینک های ارائه شده آگهی های اجاره آپارتمان در هرمزان، زرافشان و سپر را مشاهده کنید.

اجاره آپارتمان در حسن سیف شهرک غرب

این خیابان مابین بلواز فرحزادی و بلوار پاک نژاد است که بیمارستان آتیه ۲، مسجد جامع شهرک غرب، دبیرستان دخترانه راهنما، مهد کودک رنگین کمان، مرکز سالمندان فرزانگان، بوستان پاکنژاد، دی اچ ال اکسپرس و مملو از دیگر امکانات شهری است. همچنین شامل کوچه ی دو تا بیست و چهارم و مجتمع های مسکونی پرسپولیس، ساختمان های آپادانا پاسارگاد و مجتمع بدخشان است. بنابراین برای اجاره نشینی در شهرک غرب مناسب است.

اجاره آپارتمان در هرمزان شهرک غرب

اگر شما از جمله افرادی هستید که به دنبال رهن و اجاره خانه در تهران با قیمت مناسب است به شما پیشنهاد می کنیم سری به این محله بزنید. خیابان هرمزان از دسته خیابان هایی می باشد که در شهرک غرب تهران و در بلوار خوردین واقع شده است. یکی از مجموعه های بزرگی که در این خیابان قرار دارد مجتمع مسکونی هرمزان می باشد. خیابان هرمزان از نظر دسترسی و میزان نزدیکی به مکان هایی مانند بیمارستان آتیه، سازمان نظام مهندسی ساختمان، بوستان فدک، شیرینی بی بی، و نان سحر قرار دارد.

اجاره آپارتمان در شهرک غرب بلوار دریا

بلوار دریا از محله هایی می باشد که در شهرک غرب تهران واقع شده است؛ این بلوار که در مرکز شهر واقع شده است از نواحی می باشد که در منطقه 2 تهران واقع شده است و از سوی دیگر به مکان های دیگری همچون بلوار فرهنگ، بلوار خوردین، خیابان ایران زمین و بلوار شریفی نیز راه دارد. این بلوار یکی از موقعیت هایی می باشد که در مرکز این منطقه قرار دارد و با محله‌های ‌سعادت آباد، شهرک غرب، ونک، آسمان، سپهر مجاورت دارد.

اجاره آپارتمان در شهرک غرب ایران زمین

اجاره آپارتمان در مهستان شهرک غرب، اجاره آپارتمان در هرمزان از جمله موارد و گزینه هایی می باشد که برای رهن آپارتمان شهرک غرب می توانید در نظر داشته باشید، از جهتی دیگر اجاره آپارتمان در ایران زمین که یکی از سازه های شهرک غرب تهران می باشد که بسیار لوکس است نیز می توانید در گزینه های مورد نظر خود قرار دهید.

اجاره خانه در شهرک غرب و سعادت آباد به نسبت قیمتی بایکدیگر برابر نمی باشد. خب مشخص است که خرید آپارتمان در شهرک غرب به نسبت رهن اپارتمان شهرک غرب بسیار گران تر می باشد و مردم که برای زندگی در این منطقه اقدام می کنند بیشتر به سراغ رهن اپارتمان در شهرک غرب هستند و از سوی دیگر قیمت اجاره خانه در شهرک غرب به نسبت اجاره در سعادت آباد بسیار مناسب تر می باشد این درحالی می باشد که سعادت آباد و شهرک غرب فاصله چندانی بایکدیگر ندارند.

رهن کامل در شهرک غرب

اجاره خانه در غرب تهران دارای گزینه های بسیاری می باشد، اجاره خانه در شهرك غرب از اولین گزینه ها می باشد و برای اجاره در این منطقه اجاره آپارتمان در  گل افشان، رهن و اجاره در خیابان سپهر و زرافشان از جمله گزینه هایی میباشد که می توانید برای رهن کامل شهرک غرب و یا اجاره آپارتمان در غرب تهران در نظر داشته باشید.

علاوه بر رهن کامل شهرک غرب یکی از دیگر گزینه هایی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم اجاره آپارتمان در سعادت آباد است، رهن کامل شهرک غرب برای افرادی که به دنبال اجاره خانه با قیمت مناسب هستند گزینه مناسبی به شمار می آید. اما برای اجاره خانه در غرب تهران یکی از دیگر گزینه ها را میتوان اجاره در سعادت آباد و یا میدان کاج نیز در نظر داشت. یکی از درخواست هایی که در حوزه اجاره خانه در شهرک غرب تهران در مدت های گذشته بسیار بالا رفته است اجاره آپارتمان بازسازی شده می باشد.

برای اجاره آپارتمان شهرک غرب شما می توانید گزینه های بسیاری را برای خود داشته باشید، چرا که متراژ واحدها در آپارتمان های شهرک غرب تهران بسیار متنوع است و از سوی دیگر اجاره آپارتمان 60 متری در شهرک غرب تهران کاملا امکان پذیر بوده و رهن و اجاره آپارتمان در غرب تهران از جمله گزینه هایی میباشد که از سمت املاک مثلث به شما پیشنهاد می شود.

آیا اجاره در شهرک غرب گران است؟
برای اجاره در شهرک غرب تهران به نسبت دیگر محله هایی که در منطقه 2 تهران وجود دارد از قیمت کم تری برخوردار هستند و این موضوع سبب می شود تا این منطقه از جمله نواحی بسیار عالی برای اجاره باشد.
برای اجاره ملک در شهرک غرب تهران چه مقدار هزینه ای لازم است؟
برای اجاره در شهرک غرب تهران یکی از بخش هایی که هزینه بسیار زیادی ایجاد می کند رهن کامل می باشد که هزینه بسیاری دارد و این موضوع سبب می شود تا نیاز به هزینه بسیاری داشته باشد.
یکی از املاکی های معتبر برای اجاره ملک در شهرک غر ب کدام است؟
برای اجاره ملک یکی از معتبر ترین مجموعه هایی که در این حوزه فعالیت دارد را می توان املاک مثلث دانست که اعتبار بالایی در منطقه 2 تهران دارد.
قیمت آپارتمان چند سال ساخت در شهرک غرب چقدر است؟
برای آپارتمان های چند سال ساخت در شهرک غرب قیمت به نسبت دیگر سازه های نوساز می تواند بسیار کمتر باشد و از این رو میباشد که خرید و اجاره خونه شهرک غرب بسیار راحت تر است.
قیمت خانه در شهرک غرب متری چند است؟
قیمت اپارتمان در شهرک غرب تهران در هریک از سازه های شهرک غرب متفاوت می باشد، برای مثال قیمت آپارتمان در برج حافظ شهرک غرب می تواند بسیار گران باشد.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.