نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید آپارتمان در شهرک غرب

نتیجه:املاک1تا12از1217ملک
مناطق
126متر برج باغ امکانات هتلینگ شهرک غرب
خرید و فروش

اکازیون

126متر برج باغ امکانات هتلینگ شهرک غرب
آپارتمان
متر
126متر
خوابه
2 خوابه
ساله
1ساله
شهرک غرب تهران
متری122,000,000
کل15,372,000,000

اعتضاد

لحظاتیپیش
 خرید آپارتمان87 متری دو خواب در شهرک غرب
خرید و فروش

اکازیون

خرید آپارتمان87 متری دو خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
86متر
خوابه
2 خوابه
ساله
20ساله
شهرک غرب تهران
متری140,697,654
کل12,099,998,244

بهاروند

لحظاتیپیش
فروش 141متری 3خواب فول/کلید نخورده/شهرک غرب/2پارکینگ
آپارتمان
متر
141متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
شهرک غرب تهران
متری215,000,000
کل30,315,000,000

ثروتی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان ۱۰۰ متری دو خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
100متر
خوابه
2 خوابه
ساله
10ساله
شهرک غرب تهران
متری115,000,000
کل11,500,000,000

براتی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 165متری3خواب/شهرک غرب/تک واحدی /2پارکینگ
آپارتمان
متر
165متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
شهرک غرب تهران
متری260,000,000
کل42,900,000,000

ثروتی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان 58 متر در شهرک غرب ویو پارک
خرید و فروش

اکازیون

فروش آپارتمان 58 متر در شهرک غرب ویو پارک
آپارتمان
متر
58متر
خوابه
1 خوابه
ساله
20ساله
شهرک غرب تهران
متری0
کل5,501,300,000

بهاروند

لحظاتیپیش
فروش اپارتمان 160متر نوساز 3 پارکینگ سندی
آپارتمان
متر
160متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
شهرک غرب تهران
متری210,000,000
کل33,600,000,000

جواهریان

لحظاتیپیش
فروش اپارتمان 175 متری 3 خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
175متر
خوابه
3 خوابه
ساله
25ساله
شهرک غرب تهران
متری160,000,000
کل28,000,000,000

جواهریان

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان ۱۵۸ متری سه خواب در شهرک غرب
خرید و فروش

اکازیون

فروش آپارتمان ۱۵۸ متری سه خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
158متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
شهرک غرب تهران
متری280,000,000
کل44,240,000,000

باقر بیرامی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان144 متری سه خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
144متر
خوابه
3 خوابه
ساله
2ساله
شهرک غرب تهران
متری185,000,000
کل26,640,000,000

ثروتی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان ۱۲۰ متری۳خواب در شهرک غرب
آپارتمان
متر
120متر
خوابه
3 خوابه
ساله
0ساله
شهرک غرب تهران
متری195,000,000
کل23,400,000,000

علیرضا جلیلی

لحظاتیپیش
فروش آپارتمان ۱۳۲متری،۳خ از ۸واحدها در شهرک غرب
آپارتمان
متر
132متر
خوابه
3 خوابه
ساله
30ساله
شهرک غرب تهران
متری144,000,000
کل19,008,000,000

آرام

لحظاتیپیش
برای خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران شما می توانید با املاک مثلث تماس بگیرید.

خرید آپارتمان در شهرک غرب

محله شهرک غرب به دلیل داستان های جذابی که در مورد آن تعریف شده است، جزو یکی از معروف ترین محله های تهران محسوب می شود که در منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است. شما می توانید در این محله خانه هایی پیدا کنید که نظیر آنها را در فیلم های آمریکایی دیده‌اید. خانه هایی با تعداد واحد پایین با متراژی زیاد واقع در خیابان های عریض محله شهرک غرب، این شهرک از دسته محله هایی می باشد که در زمان قبل از انقلاب توسط آمریکایی ها طراحی و ساخته شده است.

این ویژگی ها باعث شده تا این محله طرفداران زیادی داشته باشد. قیمت آپارتمان در شهرک غرب با محله های شمالی تهران نظیر زعفرانیه رقابت میکند. در صورتی که تمایل دارید آگهی‌های خرید آپارتمان در شهرک غرب را مشاهده کنید می توانید در این صفحه آنها را دنبال کنید. تمامی اطلاعاتی که در هر یک از این آگهی ها قرار دارد به صورت به‌روز توسط مشاورین برتر املاک مثلث وارد شده است که می توانید با یک تماس ساده از صحت هر یک از آنها با خبر شوید.

شهرک غرب از سمت شمالی به بلوار دادمان، بلوار پاکنژاد، بلوار شریعتی، بلوار سعادت آباد، بلوار میدان دریا، بلوار مدیریت دسترسی دارد، این شهرک از سمت شمالی به دسترسی های محلی برای رفت و آمد ها راه داشته ولی در مقابل از سمت شرق این منطقه به بزرگراه چمران و از جنوب به بزرگراه همت و بزرگراه شیخ فضل الله راه دارد. برای بخش غربی نیز ما می توانیم به راحتی به بلوار فرحزاد، بلوار ایوانک، و خیابان زرافشان شمالی دسترسی داشته و به محله های شهرک غرب تهران رفت و آمد داشته باشیم. دسترسی به دیگر بخش های منطقه 2 تهران از شهرک غرب سبب شده است تا خرید آپارتمان در شهرک غرب یک امتیاز ویژه به شمار آید.

همچنین شهرک پردیسان و خیابان حسن سیف شهرک غرب از جمله محله هایی می باشد که قيمت خانه در آن ها به نسب مناسب بوده و خرید آپارتمان شهرک غرب تهران یکی از محله هایی می باشد که بسیاری از افراد آن را دوست دارند چرا که زندگی در این محله در سطح و لول دیگری است که زندگی روزمره در آن به زیبایی در حین آرامش در جریان است.

قیمت خانه در شهرک غرب

همانطور که گفته شد آپارتمان های شهرک غرب خواهان زیادی دارند. به دلیل تقاضای بالای زندگی افراد در این منطقه، قیمت آپارتمان در شهرک غرب نیز بالاست. محبوبیت این منطقه نسبت به منطقه یک و سه، ترافیکی نسبی کمتر، بهره وری از بافت فرهنگی خوب و ترکیب اصالت و لاکچری بودن سبب شده است تا قیمت آپارتمان نیز در آن نسبتا بالاتر باشد. به طوری که برای داشتن و خرید آپارتمان 50 تا 60 متری در شهرک غرب، شما نیازمند پرداخت هزینه حدودی 8 میلیارد تومان هستید.

البته این را در نظر داشته باشید که قیمت آپارتمان در خیابان های شهرک غرب تهران کاملا با هم متفاوت می باشد، برای کسب اطلاعات دقیق تر از قیمت آپارتمان در شهرک غرب در خیابان های مختلف آن همانند خوارزم، مهستان، سپهر و یا بلوارهای مهم همانند بلوار خوردین و بلوار دادمان میتوانید با مراجعه به بالای صفحه و پیدا کردن نمودن محله خود، خرید آپارتمان در خیابان های شهرک غرب را فیلتر نمایید و قیمت کلی و حتی متری خانه مد نظر خود را بیابید.

چرا شهرک غرب برای زندگی مناسب است؟

همانطور که گفتیم شهرک غرب یکی از محله های با کلاس تهران است که خیلی از مردم تمایل دارند در این محله زندگی کنند. مساجد، مراکز فرهنگی، مغازه های متعدد و کافه ها و رستوران ها جزو همان امکاناتی هستند که برای هر محله ای لازم است. در کنار آنها ساختمان هایی که ساخته میشوند امکاناتی دارند که حتما برای شما جالب توجه است، مانند باشگاه شخصی، استخر و سونا، آمفی تئاتر و... . البته بیشتر برای خانه هایی که نوساز هستند این شرایط صدق می کند.

یکی از دلایلی که افراد به دنبال خريد خانه در شهرك غرب می باشند این است که شهرک غرب اپارتمان هایی با موقعیت عالی دارد و خانه های شهرک غرب تهران از جمله ملک های بسیار باکیفیت در تهران می باشد در کنار معماری و کیفیت ویژگی ها و امکانات شهرک غرب نیز از جمله عواملی می باشد که متقاضیان برای خرید آپارتمان در این منطقه بالا باشد. از جمله ویژگی هایی که برای این منطقه می توان در نظر داشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آب و هوای پاک
 • تراکم جمعیتی پایین
 • خیابان کشی های عریض
 • شهری مدرن و نوساز در تهران
 • خانه های ویلایی مدرن با معماری کاملا متفاوت

از امکانات رفاهی که در این ناحیه از تهران قرار دارد بوستان های وسیع و زیبایی که ساخته شده است اشاره کرد. شما می توانید در حالی که برای آخر هفته های خود برنامه ریزی می کنید؛ با رفتن به پارک ایران زمین و یا بوستان سدروس به راحتی از یک پیک نیک خانوادگی از آخر هفته خود لذت ببرید.

در کنار آن افرادی هستند که از سمت محله های دیگر برای خرید به مجتمع اداری تجاری رویال و مرکز تجاری مهستان می روند تا بتوانند به راحتی از مغازه های پر زرق و برقی که در این مراکز تجاری دیدن کنند.

در صورت هرگونه مشکلی که برای شما اتفاق افتاد می توانید با مراجعه به بیمارستان های معتبری که در شهرک غرب قرار دارد از امکانات حرفه ای درمانی که در این منطقه قرار داشته شده است استفاده کنید. از بیمارستان هایی که در این منطقه معروف می باشد می توان به بیمارستان بهمن اشاره کرد.

برج های شهرک غرب تهران

شهرک غرب ترکیب اصیلی از خانه های ویلایی با برج‌ های خاص است. زندگی در برج‌های شهرک غرب به دلیل فضای باز و پارک‌های زیاد، مناسب برای افرادی است که به دنبال یک محیط زندگی شهری آرام و با امکانات هستند. برج‌های شهرک غرب اغلب شامل امکاناتی مانند استخر، سالن ورزشی، سونا و جکوزی می‌باشند، که برای ساکنین محلی برای تفریح و رفاهی فراهم کرده‌اند. علاوه بر این، اغلب این برج‌ها دارای نظارت ۲۴ ساعته، پارکینگ اختصاصی، سرویس بهداشتی و آسانسور هستند.

البته هزینه‌های زندگی در این منطقه به دلیل قیمت بالای مسکن، بیشتر از مناطق دیگر شهر تهران است. اما با توجه به فضای باز و خدماتی که در اختیار ساکنین برج‌های شهرک غرب قرار می‌گیرد، ارزش هزینه‌های بیشتر را دارند. از جمله برج های لاکچری شهرک غرب میتوان به برج برج های زیر اشاره نمود:

 • تاج
 • خیام
 • حافظ
 • سعدی
 • نظامی
 • پاسارگاد
 • پردیسان
 • پرسپولیس
 • صداوسیما

خرید اپارتمان در غرب تهران

قیمت اپارتمان در شهرک غرب تهران به نسبت دیگر شهرک ها و مناطقی که در تهران قرار دارد از شرایط مناسب تری برخوردار است و خرید اپارتمان در غرب تهران می تواند یکی از گزینه هایی باشد که در قدم اول به شما پیشنهاد می شود.خرید خانه در محله های لوکس شهرک غرب چون ایران زمین و ارغوان شهرک غرب یکی از بخش های مهم برای خرید ملک در غرب تهران می باشد.

شما همچنین می توانید آگهی های محله های نزدیک به این محله، مانند خرید آپارتمان در سعادت آباد را مشاهده فرمایید. اگر تقاضایی در حوزه فروش آپارتمان شهرک غرب یکی از گزینه ها را می توان املاک مثلث دانست. شما می توانید ملک های اداری و تجاری در شهرک غرب و یا هر نوع سازه دیگر را جهت فروش در این مجموعه به صورت فایل درخواست دهید.

میانگین قیمت ملک در شهرک غرب چقدر است؟
شهرک غرب تهران از جمله محله هایی می باشد که میانگین قیمت در آن را می توان بین 60 تا 70 میلیون تومان دانست.
شهرک غرب تهران در کجا قرار دارد؟
شهرک غرب از جمله محله هایی می باشد که در منطقه 2 تهران واقع شده است و از جمله محله های گران قیمتی می باشد که در این منطقه قرار دارد.
از جمله برج های شهرک غرب تهران کدام است؟
شهرک غرب تهران دارای برج های بسیاری می باشد، از جمله برج های این منطقه می توان به برج حافظ، برج سینا، برج شاهگلی و .... اشاره کرد.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.