نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش تجاری در شهرک غرب

نتیجه:1تا1از1ملک
مناطق
خریدمغازه ۱۳۰متری موقعیت تجاری در شهرک غرب

خرید و فروش

اکازیون

خریدمغازه ۱۳۰متری موقعیت تجاری در شهرک غرب
تجاری
متر
260متر
خوابه
2 خوابه
ساله
5ساله
شهرک غرب تهران
متری550,000,000
کل143,000,000,000

محمدرضا درخشان

لحظاتیپیش

خرید و فروش تجاری در شهرک غرب

شهرک غرب موقعیتی مناسب جهت سکونت که در منطقه 2 تهران قرار دارد. این منطقه از دسته محله هایی است که برای کسب و کار می تواند از انتخاب های مناسب برای افراد باشد. چرا که تعداد ملک های تجاری در این منطقه زیاد بوده و این موضوع سبب شده است؛ تا تعدادی از افراد برای شروع کسب و کار خود این منطقه را انتخاب کنند، شما با خرید آپارتمان 50 متری در شهرک غرب می توانید کسب و کار خود را در یک موقعیت مناسب ادامه دهید.

یکی از دلایلی که درخواست ها در این منطقه برای موقعیت های تجاری بالا می باشد؛ این است که این منطقه دارای پاساژهای متعددی است و این موضوع سبب می شود؛ برای کسب و کار شما انتخاب مناسبی باشد. از سمتی دیگر اگر شما از دسته افرادی هستید که به دنبال ملک های اداری در این بخش از منطقه دو هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا برای خرید ملک اداری در شهرک غرب از املاک مثلث کمک بگیرید.

خرید ملک تجاری در شهرک غرب

اما چرا برای خرید و فروش ملک تجاری در شهرک غرب درخواست های بالایی دارد؟

قطعا افراد به دنبال موقعیتی هستند، که با راه اندازی کسب  و کار در مدت زمان کوتاه بیشترین بازدهی و سود را به شما برساند. خرید ملک تجاری در شهرک غرب تهران برای افرادی که به دنبال کسب و کار با موقعیت فوق العاده هستند مناسب بوده؛ چرا که این منطقه برای کسب و کار هایی اولویت خود را  لوکس بودن قرار داده اند یکی از بهترین گزینه ها به شمار می آید. این موارد از دسته دلایلی می باشد که شما را به خرید ملک تجاری در شهرک غرب ترغیب می کند.

از سمتی دیگر می توانید برای  خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران شهرک غرب و سعادت آباد تهران در نظر بگیرید. جهت خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران به شما پیشنهاد می کنیم با املاک مثلث تماس بگیرید.

چرا شهرک غرب منطقه ای عالی برای کسب وکار است؟
تعداد ملک های تجاری که در این منطقه قرار داردزیاد بوده و این موضوع سبب شده است تا تعداد افراد بسیاری برای شروع کسب و کار خود این منطقه را انتخاب کنند.
چرا تعداد ملک های تجاری در شهرک غرب بسیار بالا میباشد؟
برای این موضوع در ابتدا باید به نیاز های مردم در این منطقه اشاره کرد، این منطقه با جمعیت به نسبت بالا نیازمند پاساژ های متعددی است.
برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 کدام گزینه ها بهتر است؟
یکی از گزینه های مناسبی که می توانید برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران می توانید در نظر بگیرید شهرک غرب و سعادت آباد تهران می باشد.
جدیدترین اخبار و مقالات
سند وکالتی چیست؟

سند وکالتی چیست؟

یکی از انواع سند های ملکی که مورد استفاده قرار می گیرد سند ملکی است که این مدل از سند ها به نسبت سند های شش دانگ تفاوت های بسیاری دارد که در این مقاله به نکات مهم درباره سند وکالتی پرداخته ایم.

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازار ملکی یکی از نیازمندی ها برای افرادی است که دراین بازار در حال فعالیت هستند. اگر شما هم در دنیای املاک جایگاهی دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

سرمایه گذاری از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آن ها و دقت به این موارد می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری پرسودتر را در کنار هزینه ای که صرف می کنید به دست آورید.

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق یکی از برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است و این برج از سری برج های مسکونی در سعادت آباد شناخته می شود. برای آشنایی با این برج با املاک مثلث همراه باشید.