نوع معامله

نوع ملک

محله

فیلتر پیشرفته

خرید و فروش تجاری در شهرک غرب

نتیجه:املاک1تا1از1ملک
مناطق
خریدمغازه ۱۳۰متری موقعیت تجاری در شهرک غرب
خرید و فروش

اکازیون

ویژه

خریدمغازه ۱۳۰متری موقعیت تجاری در شهرک غرب
تجاری
متر
260متر
خوابه
2 خوابه
ساله
5ساله
شهرک غرب تهران
متری550,000,000
کل143,000,000,000

علیرضا جلیلی

لحظاتیپیش

خرید و فروش تجاری در شهرک غرب

شهرک غرب موقعیتی مناسب جهت سکونت که در منطقه 2 تهران قرار دارد. این منطقه از دسته محله هایی است که برای کسب و کار می تواند از انتخاب های مناسب برای افراد باشد. چرا که تعداد ملک های تجاری در این منطقه زیاد بوده و این موضوع سبب شده است؛ تا تعدادی از افراد برای شروع کسب و کار خود این منطقه را انتخاب کنند.

یکی از دلایلی که درخواست ها در این منطقه برای موقعیت های تجاری بالا می باشد؛ این است که این منطقه دارای پاساژهای متعددی است و این موضوع سبب می شود؛ برای کسب و کار شما انتخاب مناسبی باشد. از سمتی دیگر اگر شما از دسته افرادی هستید که به دنبال ملک های اداری در این بخش از منطقه دو هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا برای خرید ملک اداری در شهرک غرب از املاک مثلث کمک بگیرید.

خرید ملک تجاری در شهرک غرب

اما چرا برای خرید و فروش ملک تجاری در شهرک غرب درخواست های بالایی دارد؟

قطعا افراد به دنبال موقعیتی هستند، که با راه اندازی کسب  و کار در مدت زمان کوتاه بیشترین بازدهی و سود را به شما برساند. خرید ملک تجاری در شهرک غرب تهران برای افرادی که به دنبال کسب و کار با موقعیت فوق العاده هستند مناسب بوده؛ چرا که این منطقه برای کسب و کار هایی اولویت خود را  لوکس بودن قرار داده اند یکی از بهترین گزینه ها به شمار می آید. این موارد از دسته دلایلی می باشد که شما را به خرید ملک تجاری در شهرک غرب ترغیب می کند.

از سمتی دیگر می توانید برای  خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران شهرک غرب و سعادت آباد تهران در نظر بگیرید. جهت خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران به شما پیشنهاد می کنیم با املاک مثلث تماس بگیرید.

چرا شهرک غرب منطقه ای عالی برای کسب وکار است؟
تعداد ملک های تجاری که در این منطقه قرار داردزیاد بوده و این موضوع سبب شده است تا تعداد افراد بسیاری برای شروع کسب و کار خود این منطقه را انتخاب کنند.
چرا تعداد ملک های تجاری در شهرک غرب بسیار بالا میباشد؟
برای این موضوع در ابتدا باید به نیاز های مردم در این منطقه اشاره کرد، این منطقه با جمعیت به نسبت بالا نیازمند پاساژ های متعددی است.
برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 کدام گزینه ها بهتر است؟
یکی از گزینه های مناسبی که می توانید برای خرید و سرمایه گذاری در منطقه 2 تهران می توانید در نظر بگیرید شهرک غرب و سعادت آباد تهران می باشد.
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.