صفحه اصلی/وبلاگ/برج های تهران/برج ممتاز سعادت آباد تهران

برج ممتاز سعادت آباد تهران

برج های تهران۱۴۰۲/۱۰/۳۰297
برج ممتاز سعادت آباد تهران

موقعیت عمارت ممتاز(پنج)

عمارت ممتاز پنج از دسته برج های سعادت آباد است که در بلوار فرهنگ بین پیوند یک و دو واقع شده است. در واقع عمارت ممتاز از دسته برج هایی است که در مرزی میان محله سعادت آباد و محله دریا واقع شده است. از این رو اگر شما قصد دارید که اقدام به خرید آپارتمان در این برج کنید، می توانیم به شما آگهی های خرید آپارتمان در دریا را پیشنهاد کنیم.

اطلاعات برج ممتاز

این مجموعه یکی از سازه هایی است که توس آقای مهندس هوشنگ محلاتی ساخته شده است و آرشیتکت این مجموعه آقای مهندس غلامپور می باشد. ایشان سازه های مدرن دیگر را از دسته برج دوقلو سعادت آباد را نیز طراحی کرده است. ایشان یکی از افراد حرفه ای است که در سعادت آباد تهران برج های متعددی را طراحی کرده است. از دیگر اطلاعات این سازه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مساحت زمین :1100 متر
 • وضعیت سند : تک برگ
 • سال ساخت :1396

متراژ واحد ها

به طور کلی عمارت ممتاز از 8 طبقه تشکیل شده است. که متراژ های آن به صورت زیر می باشد. این برج به دلیل واحد های کم از متراژ های وسیعی برخوردار است و اگر شما به دنبال خرید آپارتمان در سعادت آباد با متراژ بالا هستید می توانیم این برج را به شما معرفی کنیم.

 • 260 متر
 • 320 متر
 • 342 متر
آشنایی با مجتمع مسکونی ممتاز واقع در بلوار فرهنگ سعادت آباد به همراه امکانات متعددی که در این برج قرار دارد

امکانات برج ممتاز

امکانات متعددی در این سازه قرار دارد و با توجه به امکاناتی که دارد می توان این مجموعه را از دسته برج های هوشمند در منطقه 2 در نظر داشت؛ از جمله امکاناتی که در برج عمارت ممتاز  واقع شده است می توان به المان های زیر اشاره کرد:

 • لابی
 • لابی من
 • استخر سونا جکوزی
 • سالن اجتماعات
 • سالن سینما
 • روف گاردن
 • سالن ورزشی

دسترسی برج ممتاز

محله سعادت آباد تهران و در بلوار فرهنگ واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند بیمارستان پارسیان و هتل پارسیان آزادی و بلد و آتی ساز و مجتمع مسکونی باغ بهشت قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

خرید آپارتمان در برج ممتاز

زندگی در این برج یکی از گزینه هایی است که افراد برای خرید و یا اجاره آپارتمان در سعادت آباد به دنبال آن می باشند، اما چرا این مجموعه می تواند گزینه پیشنهادی مسکن مثلث به شما باشد، در ابتدا میزان دسترسی و موقعیت مکانی این مجموعه در کنار امکاناتی که در این برج قرار دارد می تواند به شما یک گزینه عالی برای خرید و زندگی در سعادت آباد به شمار آید.

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
سند وکالتی چیست؟

سند وکالتی چیست؟

یکی از انواع سند های ملکی که مورد استفاده قرار می گیرد سند ملکی است که این مدل از سند ها به نسبت سند های شش دانگ تفاوت های بسیاری دارد که در این مقاله به نکات مهم درباره سند وکالتی پرداخته ایم.

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازارهای ملکی

اصطلاحات بازار ملکی یکی از نیازمندی ها برای افرادی است که دراین بازار در حال فعالیت هستند. اگر شما هم در دنیای املاک جایگاهی دارید بهتر است با این اصطلاحات آشنا شوید.

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

هرآنچه که باید درباره سرمایه گذاری مسکن بدانید!

سرمایه گذاری از نکاتی برخوردار است که با در نظر داشتن آن ها و دقت به این موارد می تواند به شما کمک کند تا سرمایه گذاری پرسودتر را در کنار هزینه ای که صرف می کنید به دست آورید.

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق سعادت آباد تهران

برج میثاق یکی از برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است و این برج از سری برج های مسکونی در سعادت آباد شناخته می شود. برای آشنایی با این برج با املاک مثلث همراه باشید.

برج باران در سعادت آباد

برج باران در سعادت آباد

از دسته سازه هایی که در سعادت آباد واقع شده است و یکی از گزینه های عالی برای سکونت در سعادت آباد شناخته می شود، برج باران می باشد. اگر شما برج باران را نمی شناسید با ما همراه باشید تا این برج را به شما معرفی کنیم.