برج ممتاز

برج های تهران۱۴۰۲/۱۰/۳۰0
برج ممتاز

موقعیت عمارت ممتاز(پنج)

عمارت ممتاز پنج از دسته برج های سعادت آباد است که در بلوار فرهنگ بین پیوند یک و دو واقع شده است. در واقع عمارت ممتاز از دسته برج هایی است که در مرزی میان محله سعادت آباد و محله دریا واقع شده است. از این رو اگر شما قصد دارید که اقدام به خرید آپارتمان در این برج کنید، می توانیم به شما آگهی های خرید آپارتمان در دریا را پیشنهاد کنیم.

اطلاعات برج ممتاز

این مجموعه یکی از سازه هایی است که توس آقای مهندس هوشنگ محلاتی ساخته شده است و آرشیتکت این مجموعه آقای مهندس غلامپور می باشد. ایشان سازه های مدرن دیگر را از دسته برج دوقلو سعادت آباد را نیز طراحی کرده است. ایشان یکی از افراد حرفه ای است که در سعادت آباد تهران برج های متعددی را طراحی کرده است. از دیگر اطلاعات این سازه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مساحت زمین :1100 متر
 • وضعیت سند : تک برگ
 • سال ساخت :1396

متراژ واحد ها

به طور کلی عمارت ممتاز از 8 طبقه تشکیل شده است. که متراژ های آن به صورت زیر می باشد. این برج به دلیل واحد های کم از متراژ های وسیعی برخوردار است و اگر شما به دنبال خرید آپارتمان در سعادت آباد با متراژ بالا هستید می توانیم این برج را به شما معرفی کنیم.

 • 260 متر
 • 320 متر
 • 342 متر
آشنایی با مجتمع مسکونی ممتاز واقع در بلوار فرهنگ سعادت آباد به همراه امکانات متعددی که در این برج قرار دارد

امکانات برج ممتاز

امکانات متعددی در این سازه قرار دارد و با توجه به امکاناتی که دارد می توان این مجموعه را از دسته برج های هوشمند در منطقه 2 در نظر داشت؛ از جمله امکاناتی که در برج عمارت ممتاز  واقع شده است می توان به المان های زیر اشاره کرد:

 • لابی
 • لابی من
 • استخر سونا جکوزی
 • سالن اجتماعات
 • سالن سینما
 • روف گاردن
 • سالن ورزشی

دسترسی برج ممتاز

محله سعادت آباد تهران و در بلوار فرهنگ واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند بیمارستان پارسیان و هتل پارسیان آزادی و بلد و آتی ساز و مجتمع مسکونی باغ بهشت قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

خرید آپارتمان در برج ممتاز

زندگی در این برج یکی از گزینه هایی است که افراد برای خرید و یا اجاره آپارتمان در سعادت آباد به دنبال آن می باشند، اما چرا این مجموعه می تواند گزینه پیشنهادی مسکن مثلث به شما باشد، در ابتدا میزان دسترسی و موقعیت مکانی این مجموعه در کنار امکاناتی که در این برج قرار دارد می تواند به شما یک گزینه عالی برای خرید و زندگی در سعادت آباد به شمار آید.

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.

برج دنا سازه ای لوکس در سعادت آباد تهران

برج دنا سازه ای لوکس در سعادت آباد تهران

در میان تمامی برج هایی که در سعادت آباد تهران قرار دارند، امروز قصد داریم درباره برج دنا یکی از برج های خیابان علامه صحبت کنیم و امکانات آن را به شما معرفی کنیم.