صفحه اصلی/بلاگ/برج های تهران/برج آینیک در سعادت آباد

برج آینیک در سعادت آباد

برج های تهران۱۴۰۲/۹/۱۲0
برج آینیک در سعادت آباد

برج آینیک سعادت آباد

برج آینیک از دسته مجتمع های مسکونی است که در سعادت آباد بلوار فرحزادی خیابان طاهرخانی واقع شده است، این سازه یکی از برج های مدرنی است که در سعادت آباد ساخته شده است.

برج های A و B آینیک

این مجتمع مسکونی از دو برج تشکیل شده است که هم برج A آینیک  و برج B آینیک هر دو از ده طبقه تشکیل شده است که هر یک از طبقات آن 6 واحدی بوده و  هر واحد دارای چهار وجه شمالی – جنوبی – شرقی – غربی است. در میان برج های تهران این سازه از دسته سازه های لوکس به شمار می آید.

امکانات برج آینیک

امکانات متعددی در هر دو برج های مجتمع مسکونی آینیک واقع شده است، از جمله امکانات برج آینیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سالن اجتماعات
 • متریال خوب
 • خوش قیمت
 • لابی و لابی من شیک
 • سه لاین آسانسور (دولاین نفربر – یک لاین باربر)

متراژ واحد های برج آینیک

تنوع متراژ در واحد های این مجتمع مسکونی به چشم می خورد، به طور کلی کوچکترین واحد این مجموعه برابر 110 متر تا 195 متر هستند (دو خواب و سه خواب هستند)، شما می توانید متراژ و تعداد خواب های هر یک از واحد های این برج را مشاهده کنید.

شماره واحد

متراژ

تعداد خواب

واحدهای  4 و 6

140 متر

دوخواب

واحدهای  5

110 متر و 120 متر

دو خواب

واحدهای  1

175 متر

سه خواب

واحد های 2

195 متر

سه خواب

اطلاعات برج آینیک

شما می توانید در این بخش ساختار و مصالحی در تمامی بخش های این برج استفاده شده را مشاهده کنید، از جمله اطلاعاتی که در این سازه قرار دارد می توان به:

 • نما ساختمان : سنگ
 • کف سالن :سنگ دهبیت
 • آشپزخانه :های گلس ترک
 • سند: در دست اقدام
 • سال ساخت :1397
 • سازنده :برادران حنیفی

لازم به ذکر است که واحد های 2 و 4 تراس های بزرگ و قابل چیدمان داشته و از سمتی دیگر، بعضی واحدها دارای دو پارکینگ هستند تا پارکینگ مهمان هم برای واحد خود داشته باشید.

رفت و آمد به برج آینیک

این سازه به مترو، اتوبوس و ایستگاه تاکسی دسترسی دارد و یکی از گزینه های مناسب برای خرید آپارتمان در سعادت آباد می تواند گزینه مناسبی به شمار می آید.

ایستگاه مترو برج آینیک

یکی از ایستگاه های متروی نزدیک به این برج، ایستگاه مترو میدان کتاب است، این برج در نزدیک آخرین ایستگاه مترو خط 7 واقع شده است.

ایستگاه اتوبوس برج آینیک

یکی از ایستگاه های بسیار نزدیک به برج آینیک که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید، ایستگاه اتوبوس رانی صحرا بوده که رفت و آمد به این برج را برای شما راحت می کند.

امکانات رفاهی برج آینیک

یکی از بهترین موقعیت هایی که به این برج نزدیک است، مرکز خرید اپال بوده که شما می توانید به راحتی در آخر هفته های خود به دور از هر گونه ترافیکی و در سریع ترین زمان ممکن به این مجتمع دسترسی داشته باشید، تنها کافی است که یک واحد زیبا در برج آینیک داشته باشید.

زندگی در برج آینیک

همانطور که در بالا مشاهده کردید، این مجموعه امکانات متعددی را نه تنها در خود بلکه در اطرافش نیز در بر دارد، از این رو است که این مجموعه یکی از گزینه های مناسب چه برای خرید و چه برای اجاره آپارتمان در سعادت آباد به شمار می آید، شما می توانید برای هر گونه خرید و اجاره در این مجموعه به راحتی می توانید از املاک مثلث در این حوزه کمک بگیرید.

1

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

شایان

برج آینیک خیلی سازه قوی و مقاومیه به نظرم

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
محله کوی فراز

محله کوی فراز

آشنایی با محله های منطقه 2 تهران یکی از مهمترین المان هایی است که در انتخاب شما برای زندگی در این منطقه تاثیر دارد؛ امروز قصد داریم به توصیف کوی فراز در منطقه 2 تهران بپردازیم.

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس

برج رونیکا پلاس از دسته سازه های مدرن و لوکسی است که در شهرک غرب تهران واقع شده است و از دسته برج های لوکسی بوده که می توانید در بلوار پاکنژاد مشاهده کنید.

برج باغ لوکس سدروس

برج باغ لوکس سدروس

سازه های مدرنی است که در خیابان مروارید می توانید مشاهده کنید. از میان تمامی این سازه ها که در سعادت آباد ساخته شده است امروز قصد داریم به برج باغ سدروس که یکی از سازه های لوکس به همراه موقعیت اکازیون است بپردازیم.

آشنایی با برج آسمان نیکان

آشنایی با برج آسمان نیکان

از میان برج های لوکس و جذاب که در سعادت آباد در حال ساخت و ساز است امروز می خواهیم به برج آسمان در این محله بپردازیم. برای شناخت این برج با املاک مثلث همراه باشید.

برج دنا سازه ای لوکس در سعادت آباد تهران

برج دنا سازه ای لوکس در سعادت آباد تهران

در میان تمامی برج هایی که در سعادت آباد تهران قرار دارند، امروز قصد داریم درباره برج دنا یکی از برج های خیابان علامه صحبت کنیم و امکانات آن را به شما معرفی کنیم.