صفحه اصلی/وبلاگ/برج های تهران/آشنایی با برج تماشا سعادت آباد تهران

آشنایی با برج تماشا سعادت آباد تهران

برج های تهران۱۴۰۳/۲/۴222
آشنایی با برج تماشا سعادت آباد تهران

برج تماشا کجاست؟

برج تماشا از سری برج های سعادت آباد است که در بلوار فرحزادی و خیابان طاهرخانی واقع شده است، این برج با توجه موقعیت مکانی که در سعادت آباد تهران دارد، یکی از سازه هایی است که می توانید برای زندگی در سعادت آباد در نظر داشته باشید. چرا که برج تماشا در یکی از خیابان های شناخته شده و معروف سعادت آباد واقع شده است و شما می توانید قیمت های ملکی در خیابان طاهرخانی را به راحتی در املاک مثلث مشاهده کنید، اگر شما هم نمی دانید بلوار فرحزادی کجاست؟ املاک مثلث می تواند در این حوزه برای شما راهنما باشد.

اطلاعات برج تماشا

برج تماشا طاهرخانی از سری سازه هایی است که 17 طبقه بوده و در کل از 268 واحد تشکیل شده است، اما نکته مهم درباره این سازه این است که توسط تعاونی صندوق بازنشستگی صدا و سیما ساخته شده است و دارای سند می باشد، برج تماشا سعادت آباد یکی از سازه هایی است که می توانیم برای خرید برج های سعادت آباد به شما پیشنهاد کنیم، چرا که این سازه از سند آماده برخوردار است.

متراژ واحد ها

متراژ واحد ها برای برج تماشا به صورت زیر است، این برج به طور کلی از واحد های با متراژ بالا برخوردار نبوده است و تنها می توانید برای خرید ملک در این برج متراژ های زیر را در نظر داشته باشید.

 • 125 متر
 • 135 متر
 • 110 متر

اگر شما به دنبال ملکی هستید که در سعادت آباد واقع شده باشد و متراژ های بالایی را نیز داشته باشد. می توانیم به شما برج آینیک را معرفی کنیم که از نظر موقعیت مکانی به برج تماشا نزدیک است.

امکانات برج تماشا

برج تماشا درست است که یک برج شناخته شده در سعادت آباد است، اما این برج از امکانات مورد نیاز شما برای زندگی برخوردار می باشد، این برج مانند برج بام سپید از دسته سازه های لوکس خیابان طاهرخانی می باشد، از جمله امکاناتی که در برج تماشا واقع شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ورودی از لابی
 • سالن اجتماعات
 • دوربین مدار بسته
 • فن کوئل
 • آسانسور
 • جکوز
 • کولر
 • چیلر
 • پاسیو
 • سونا

موقعیت مکانی

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مجتمع تجاری اپال و دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو سعادت آباد و حرم مطهر امامزادگان عینعلی و زینعلی علیهم السلام و مرکز معاینه فنی خودرو نیایش و پمپ بنزین یادگار امام شماره ۱۹۱ قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس کوهستان می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

خرید آپارتمان در برج تماشا

اگر شما از دسته افرادی هستید که به دنبال خرید برج در تهران است و می خواهد در سعادت آباد زندگی کند. می توانیم به شما این برج را معرفی کنیم. این برج در نزدیکی برج های بام سپید، برج آینیک، برج اسکای واقع شده است؛ همچنین مشاوران املاک مثلث می تواند در این حوزه به شما مشاوره رایگان ارائه دهد تا بهترین گزینه را برای زندگی در سعادت آباد انتخاب کنید.

0

نظر درباره این موضوع نوشته شده است

ارسال نظر

ارسال
جدیدترین اخبار و مقالات
معرفی میدان صنعت

معرفی میدان صنعت

یکی از میدان های مهمی که در شهرک غرب تهران قرار دارد و از جمله میادین مهم نه تنها در شهرک غرب بلکه در منطقه 2 تهران به شمار می آید، میدان صنعت است. اگر شما با استفاده از مترو به منطقه 2 رفته باشید؛ قطعا این میدان را با مترویش می شناسید.

آشنایی با بلوار پردرخت درختی شهرک غرب تهران

آشنایی با بلوار پردرخت درختی شهرک غرب تهران

خیابان درختی یکی از خیابان هایی که در منطقه 2 تهران و در محله سپهر تهران قرار دارد، این خیابان درختی در واقع یکی از بلوار هایی است که در محله سپهر واقع شده است و به نام بلوار شهید درختی شناخته می شود.

برج ستاره در سعادت آباد تهران

برج ستاره در سعادت آباد تهران

برج ستاره یکی از برج های واقع در سعادت آباد است که می توانید برای سکونت در نظر داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر درباره برج ستاره املاک مثلث می تواند راهنمای شما باشد.

برج نور سعادت آباد تهران

برج نور سعادت آباد تهران

برج نور یکی از سری برج هایی است که در سعادت آباد تهران واقع شده است، این برج یکی از سازه های زیبا در سعادت آباد است که می توانید برای سکونت در نظر داشته باشید.

برج اسکای در سعادت آباد تهران

برج اسکای در سعادت آباد تهران

از میان برج ها و سازه های مدرنی که در سعادت آباد وجود دارد، امروز می خواهیم درباره برج اسکای یکی از سازه های زیبا و مرتفع در سعادت آباد تهران صحبت کنیم. با ما همراه باشید.